www.ksiegarniamorska.pl
szukaj Tytułu:

Subskrypcja

Dopisz się do naszego newslettera
Niniejsze dane osobowe podaję dobrowolnie

Podaj e-mail:
 
dodaj usuń

Czarter jachtu chorwacjaPatenty motorowodne, uprawnienia na skuter motorowodny

20 000 mil podmorskiej żeglugi - czyta Maciej Stuhr - audiobook

Audiobooki - 20 000 mil podmorskiej żeglugi - czyta Maciej Stuhr - audiobook

Autor:  Juliusz Verne
Czyta:  Maciej Stuhr
Nośnik:  jedna płyta CD w formacie MP3
Łączny czas nagrania:  17 godzin 05 minut
Format: 15 x 14 cm
Liczba stron:  32 (wkładka)
Rok wydania:  2014 
ISBN:  978-83-111-3110-1


Cena: 25.00

Audiobook z serii „Mistrzowie Słowa” – wielcy aktorzy czytają wielką literaturę.
Każdy z 15 tomów serii zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę danej aktorki czy aktora oraz krótki opis pisarza i jego dzieła.

Powieść pioniera science fiction w kapitalnej interpretacji Macieja Stuhra! Kto odważy się wejść na pokład „Nautilusa” i razem z kapitanem Nemo zanurzyć się w pełen dziwów morski świat? W drugiej połowie XIX w. pisać o łodziach przemierzających morskie głębiny? Na to zdobyłby się tylko niepoprawny fantasta lub ktoś, kto od dzieciństwa marzył, by zostać pogromcą mórz. Słowem: Juliusz Verne.

Wypuszczając się w wyobraźni w dalekie podróże – balonem nad Czarnym Lądem, do wnętrza Ziemi, a nawet z Ziemi na Księżyc, Verne nie mógł zapomnieć o morzach i oceanach. I wtedy narodził się słynny na całym świecie kapitan Nemo, człowiek zagadka, nieprzyzwoicie bogaty, świetnie wykształcony dowódca „Nautilusa”. To na pokład tego ogromnego podwodnego statku z biblioteką liczącą 12 tysięcy tomów trafiają bohaterowie „20 000 mil podmorskiej żeglugi” – francuski profesor Pierre Aronnax, jego służący Conseil oraz kanadyjski harpunnik Ned Land. Dzięki temu cudowi techniki odbędą pełną przygód podróż przez podwodny świat, dotrą do bieguna południowego, zobaczą pozostałości po Atlantydzie. Ale czy zdobędą przyjaźń i zaufanie kapitana Nemo?