www.ksiegarniamorska.pl
szukaj Tytułu:

Subskrypcja

Dopisz się do naszego newslettera
Niniejsze dane osobowe podaję dobrowolnie

Podaj e-mail:
 
dodaj usuń

Czarter jachtu chorwacjaPatenty motorowodne, uprawnienia na skuter motorowodny

Wybrzeże Chorwacji i Słowenii. Koper - Split

Locje / Mapy - Wybrzeże Chorwacji i Słowenii. Koper - Split

Autor:  Bodo Müller, Jürgen Strassburger
Tłumaczenie:  Barbara Floriańczyk
Okładka:   twarda ze spiralą
Format:  22 x 29,5 cm
Liczba stron:  90
Rok wydania:  2011
Wydanie:  I
ISBN:  978-83-7020-429-7

stara cena: 84,99 zł


Cena: 50.00

Przewodnik ten prowadzi nas wzdłuż wschodniego wybrzeża Adriatyku od Słowenii i obfitującej w zatoki chorwackiej Istrii przez przestronną zatokę Kvarner z Opatiją i Rijeką oraz wyspami Cres, Krk i Rab. Dalej przedstawia morze tysiąca wysp, m.in. Lošinj, Pag, Dugi Otok, Murter i Kornaty, prowadząc koło Zadaru, Biogradu i Trogiru do Splitu.

Na 57 barwnych mapach wybrzeża w praktycznym formacie zamieszczono 350 szczegółowych planów portów, zatok i kotwicowisk na tym obszarze. Skiper znajduje na mapach informacje dotyczące przebiegu linii brzegowej, głębokości, mostów z wysokością w świetle, świateł z oznakowaniem, wszystkich znaków nawigacyjnych, granic rezerwatów oraz waypointów.

Na planach szczegółowych miejsca postojowe oraz elementy infrastruktury zaznaczono w postaci piktogramów. Całości dopełniają liczne barwne zdjęcia i wskazówki dotyczące wjazdu i pobytu, przepisów, wiatru i pogody oraz morskich komunikatów meteorologicznych.

Druga część locji "Wybrzeże Chorwacji i Czarnogóry. Split - Ulcinj, Jezioro Szkoderskie" - www.ksiegarniamorska.pl/index.php