Ocean
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Ocean 2 tomy

Autor: Wacław Sieroszewski
Okładka: miękka
Format: 12.5 x 19.5 cm
Rok wydania: 1966

30,00 zł (brutto) 28,57 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Dylogia ( cykl literacki składający się z dwóch utworów, z których każdy stanowi zamkniętą całość) historyczna o Maurycym Beniowskim.
Akcja powieści historycznej Sieroszewskiego o Beniowskim osnuta jest na tle autentycznych wydarzeń. Maurycy August Beniowski (1746-1768), żołnierz i podróżnik, uczestnik Konfederacji Barskiej, wzięty do niewoli przez Rosjan, został w r. 1770 deportowany do Bolszeriecka na Kamczatce. Tu w r. 1771 zorganizował bunt zesłańców i na opanowanym statku dotarł morzem do Chin.

Akcja pierwszej części powieści („Beniowski”) obejmuje okres od chwili przybycia Beniowskiego na Kamczatkę aż do momentu odpłynięcia ze spiskowcami zdobytym statkiem „Piotr i Paweł”. Dalsze perypetie bohatera poznajemy w powieści „Ocean”. Opisuje w niej Sieroszewski długą, pełna niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu dogodnej wyspy celem założenia kolonii rządzonej sprawiedliwością. Podróż obfituje w emocjonujące przygody wśród kolorowych ludów, a także i na samym statku, gdzie silnie zarysowuje się konflikt dwóch rywali w walce o władzę i o kobietę.

AN-1947
Autor
Wacław Sieroszewski
Oprawa
miękka
Format
12.5 x 19.5 cm
Rok wydania
1966
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje