Kapitanowie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Kapitanowie

Autor: Zbysław Śmigielski
Okładka: miękka
Format: 14,5 x 20,5 cm
Liczba stron: 468
Rok wydania: 1999
ISBN: 83-86976-69-1

25,00 zł (brutto) 23,81 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

UWAGA - książka ma dedykację autora dla Jasia i Ewy :)

-------------------------------------------------------------

Powieść "Kapitanowie" wyróżniona została w ogólnopolskim konkursie literackim im. Mikołaja Reja. Zdaniem Stanisława Nyczaja, jednego z jurorów konkursu: "Powieść "Kapitanowie" została napisana z imponującym rozmachem, z oddechem prawdziwie morskim. Śledząc przebieg rejsów, czuje się i przeżywa pokonywaną przez jachty przestrzeń. Na ten rozmach pozwoliło autorowi bogate doświadczenie żeglarskie. Bez osobistego doznania niepowtarzalnej aury morskich przestworzy trudno byłoby wyzwolić w sobie taką "przestrzenną" ekspresję udzielającą się wyobraźni czytelnika. [...] Ciąg fabularnych wydarzeń, choć przecież fikcyjnych, odbierany jest w każdym momencie lektury jako w pełni wiarygodny. Warte podkreślenia, że Autor zaskarbia sobie tę czytelniczą ufność nie nadużywając swych specjalistycznych kompetencji, dozując nomenklaturę żeglarską z wyczuciem, tak by nie odstręczała hermetyzmem ani nadmierną drobiazgowością szczegółów. [...] Powieść tchnie romantyką żeglarstwa z czasów jego świetności w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, kiedy to właśnie toczy się akcja. Ta romantyka podnosi temperaturę emocji, tworząc pomost między światem przedstawionym a współczesnym odbiorcą, chowającym w sercu wiele sentymentu dla żeglowania po morzach.

AN-1973
Autor
Zbysław Śmigielski
Oprawa
miękka
Format
14,5 x 20,5 cm
Liczba stron
468
Rok wydania
1999
ISBN
83-86976-69-1
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje