Sztormy, lody i powroty
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sztormy, lody i powroty

Autorzy: Aleksander Kaszowski, Zbigniew Urbanyi
Okładka: miękka
Format: 12.5 x 20 cm
Liczba stron: 161
Rok wydania: 1988
ISBN: 83-7003-433-0

12,00 zł (brutto) 11,43 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Aleksander Kaszowski i Zbigniew Urbanyi są autorami wyróżnionej w 1976 roku nagrodą „Żagli i Jachtingu Motorowodnego” im. Leonida Teligi książki „Eurosem na Horn”, będącej opowieścią o nietypowych narodzinach i ciekawych wyprawach dzielnego jachtu bydgoskich kolejarzy.
Od chwili powrotu z hornowej wyprawy „Euros” odbył wiele rejsów, w których brały udział dziesiątki pomorskich żeglarzy. W 1977 KKS „Brda” zorganizował już piątą wyprawę wyczynową na tym jachcie, którą dowodził kpt. Aleksander Kaszowski, a jednym z oficerów był Zbigniew Urbanyi. Mimo niezwykle trudnych warunków atmosferycznych i splotu wielu przeciwności, bydgoscy żeglarze zdołali dopłynąć do brzegów Spitsbergenu. Wyczyn ten został wysoko oceniony przez przyznanie III nagrody honorowej „rejs Roku 1977”. Interesującą relacją z tej wyprawy jest kolejna książka znanych bydgoskich żeglarz "Sztormy, lody i powroty".

AN-2157
Oprawa
miękka
Format
12.5 x 20 cm
Liczba stron
161
Autorzy
Aleksander Kaszowski, Zbigniew Urbanyi
Rok wydania
1988
ISBN
83-7003-433-0

Podróż pełna wspomnień
Kości zostają rzucone
Pod górę i pod wiatr
Nareszcie cię mamy, strażniku Arktyki
Wielka fala słowiańskiej gościnności
Z powrotem do Barentsburg
My tu jeszcze wrócimy
Slalomem w dół

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

PACZKA W RUCHU

Paczka w ruchu

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje