Kapitanowie zuchy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Kapitanowie zuchy (antykwariat)

Autor: Rudyard Kipling
Okładka: miękka
Format: 12.5 x 20 cm
Liczba stron: 175
Rok wydania: 1985
ISBN: 83-10-08597-4

12,00 zł (brutto) 11,43 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Tę książkę z zainteresowaniem przeczyta każdy, kto lubi morze, kogo ciekawi życie i praca ludzi morza. Razem z załogą niewielkiego szkunera odbędzie czytelnik rejs na Wielkie Ławice północnego Atlantyku, pozna trudną i niebezpieczną pracę rybaków.

Kapitan Disko, jego syn Dan, Długi Dżek, Tom Platt, stryj Salters, Penn i Manuel oraz czarnoskóry kucharz, zwany Dokotrem - to jedyna w swoim rodzaju kompania, składająca się na załogę rybackiego szonera łowiącego u wybrzeży Nowej Funlandii. Pewnej nocy, w niezwykłych okolicznościach, na pokład trafia rozpieszczony nastolatek, syn milionera - Harvey Cheyne. Na kilka miesięcy dołącza do załogi – zaprawionych w bojach ludzi morza, którym niestraszna ciężka praca i trudne warunki. Jak wychowany w cieplarnianych warunkach i znudzony życiem chłopak poradzi sobie w tej sytuacji? Jakie wnioski wyciągnie z tej lekcji?

AN-2362
Używane
Autor
Rudyard Kipling
Oprawa
miękka
Format
12.5 x 20 cm
Liczba stron
175
Rok wydania
1985
ISBN
83-10-08597-4

Autorem tej książki jest Rudyard Kipling (1865-1936), wybitny pisarz angielski, w swoim czasie również wzięty dziennikarz i publicysta.Światową sławę zawdzięcza Kipling jednak nie tym "dorosłym" książkom, ale tym, które powstały z myślą o czytelniku młodym. Należą do niech przede wszystkim "Księga dżungli" (1894) i "Druga księga dżungli" (1896) - dwie słynne powieści poświęcone Indiom, gdzie pisarz się urodził i gdzie spędził wiele lat życia.
"Takie sobie bajeczki" (1902), "Puk z Pukowej Górki" (1906), a także "Kapitanowie zuchy" (1897) - powieści napisane pod koniec ubiegłego wieku, ale ciągle aktualne, gdyż nie starzeje się chęć przeżycia wielkiej przygody i nie tracą na znaczeniu takie wartości, jak wytrwałość, odwaga i przyjaźń.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje