Żeglarskie dzieje
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Żeglarskie dzieje

Autor: Tadeusz Szczygielski
Ilustracje: Janusz Christa
Okładka: twarda
Format: 14,5 x 21 cm
Liczba stron: 491
Rok wydania: 1959
Wydanie: I

100,00 zł (brutto) 95,24 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

UWAGA - egzemplarz wycofany z obiegu bibliotecznego.
------------------------------------------------------------------------------------------

Druga książka z serii "Opowieści marynarzy" - autorami tej serii nie są literaci; piszą w niej ludzie, którzy związali swe życie z morzem i jego sprawami. W barwnej i pełnej przygód historii Józka Dąbrowskiego, bohatera "Żeglarskich dziejów", Tadeusz Szczygielski, jeden z najstarszych kapitanów polskiej marynarki handlowej, opisał niełatwe początki swojej morskiej kariery.
Jak zostać kapitanem ..... opowieść o tym jak młodemu zapaleńcowi z Warszawy zostać marynarzem w warunkach zaboru rosyjskiego.

AN-2655
Autor
Tadeusz Szczygielski
Oprawa
twarda
Format
14,5 x 21 cm
Liczba stron
491
Rok wydania
1959
Wydanie
I
Ilustracje
Janusz Christa

I. Narodziny żeglarza
II. Marynarki termin

Tadeusz Szczygielski (1890-1973), były kapitan żeglugi wielkiej, w "Żeglarskich dziejach", swojej pierwszej książce (I wyd. 1959), ukrył się pod nazwiskiem Józka Dąbrowskiego i opowiedział w formie powieściowej o trudnym dążeniu młodego zapaleńca z Warszawy do zdobycia zawodu marynarza w warunkach zaboru rosyjskiego.
T. Szczygielski jest jeszcze autorem wspomnień pt. "Pod polską i obcą banderą", które również są wznawiane w serii "opowieści morskie".

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje