Astronawigacja – zestaw SUPER DELUX z podręcznikiem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-130,00 złZestaw

Astronawigacja – zestaw SUPER DELUX z podręcznikiem

1 608,90 zł (brutto) 1 738,90 zł - 130,00 zł 1 532,29 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Nawigacja według ciał niebieskich jest łatwiejsza niż się to wszystkim wydaje. Aby poznać arkana tej wiedzy polecamy zestaw: książkę  "Astronawigacja. Teoria i praktyka",  sekstant Mark 25 oraz sztuczny horyzont.

Podręcznik "Astronawigacja. Teoria i praktyka" zawiera podstawowe zagadnienia z wiedzy astronawigacyjnej. Autor Adam Kantorysiński, stara się przekazać, w przystępny sposób, na czym polega astronawigacja i jak stosować ją w praktyce. Objaśnia zasady tak, aby czytelnik zrozumiał prawidła i ich logikę bez uczenia się na pamięć regułek.
Książka może zainteresować zarówno żeglarzy, jak i zawodowych marynarzy.

Sekstant DAVIS Mark 25 jest to wysokiej jakości plastikowy sekstant wyposażony w lunetę 3 x 27 mm, 7 dużych osłon przyciemniających, śrubę mikrometryczną umożliwiającą dokonywanie odczytów z dokładnością do 2/10 minuty oraz w lusterko Beam Converger™, nazywane "lusterkiem pełnego horyzontu" (jednocześnie widoczny jest obraz pierwotny i nałożony na niego obraz odbity). Dodatkowo sekstant jest wyposażony w bateryjne podświetlenie skali (2 baterie AAA są w komplecie). Wysokiej jakości szkło optyczne, pokryte specjalną powłoką, pozwala obserwować również słabo widoczne gwiazdy. Sekstant jest umieszczony w plastikowym etui koloru jasno-popielatego, wyściełanym gąbką, mieszczącym również akcesoria dodatkowe (2 osłony na okular, zapasowe mocowania lustra)


Uzupełnieniem sekstantu jest sztuczny horyzont. Ma on umożliwić pomiar wysokości ciał niebieskich w miejscach gdzie widoczność horyzontu jest niemożliwa bądź utrudniona. Układ lusterek pozwala na jednoczesne oglądanie libellki oraz mierzonego obiektu. Czyli jest on niezbędny, gdy podczas używania sekstantu nie jest możliwe odniesienie do naturalnego horyzontu morskiego.Jest niezastąpiony podczas mgły lub ograniczonej widzialności. Może być używany do ćwiczeń oraz do pomiarów sekstantem na lądzie.

W skład zestawu wchodzą:
1) sekstant DAVIS Mark 25
- wymiary sekstantu: 23 x 25 x 8.5 cm
- kolor: ciemno-popielaty
2) sztuczny horyzont
- wymiary: 10.5 x 10.5 x 16 cm (złożone, gotowe urządzenie)
3) Książka "Astronawigacja. Teoria i praktyka"

00-2453
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

PACZKA W RUCHU

Paczka w ruchu

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje