Pasażer 23
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Pasażer 23

Autor: Sebastian Fitzek
Okładka: miękka
Format: 13.0 x 20.5cm
Liczba stron: 352
Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-241-6892-7

39,80 zł (brutto) 37,90 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Mocny, trzymający w napięciu thriller. Sebastian Fitzek po raz kolejny mierzy się z wieloma trudnymi tematami i łamie kolejne tabu.

Akcja powieści toczy się przede wszystkim na luksusowym statku "Sułtanie Mórz", z którego w niewyjaśnionych okolicznościach znikają pasażerowie. Głównym bohaterem jest policjant i psycholog Martin Schwartz, który kilka lat wcześniej stracił na tym wycieczkowcu rodzinę - żonę i syna. Pogrążony w rozpaczy, podejmuje się rozwiązania najbardziej ryzykownych spraw, nie bacząc na konwenanse i procedury. Pewnego dnia otrzymuje telefon od kobiety, która sugeruje mu, że powinien zjawić się na "Sułtanie Mórz", gdyż zaginiona niedawno dziewczynka właśnie się odnalazła, trzymając w rękach maskotkę synka Martina. Z odnalezionym dzieckiem nie ma jednak żadnego kontaktu...

W ten sposób zaczyna się niezwykle zagmatwana i nieprzyjemna historia, która żadnego czytelnika nie pozostawi obojętnym. Autor igra z czytelnikiem, wprowadzając niespodziewane zwroty akcji i utrzymując go w nieustannym napięciu - aż do całkowicie zaskakującego zakończenia.

00-1677
978-83-241-6892-7
Autor
Sebastian Fitzek
Oprawa
miękka
Liczba stron
352
Rok wydania
2018
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje