Bon prezentowy o wartości 50 zł
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bon prezentowy o wartości 50 zł

Bon prezentowy to bardzo popularna forma podarunku, osoba obdarowana sama wybierze sobie książkę. Taką książkę, której jeszcze nie ma na półce w swojej biblioteczce. Taką książkę, która idealnie będzie pasowała na szkolenie żeglarskie czy motorowodne. Bon pozwoli  wybrać przewodnik czy mapę akwenu na którym rejs został zaplanowany na najbliższy sezon.

50,00 zł (brutto) 47,62 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Bon prezentowy to bardzo popularna forma podarunku, osoba obdarowana sama wybierze sobie książkę. Taką książkę, której jeszcze nie ma na półce w swojej biblioteczce. Taką książkę, która idealnie będzie pasowała na szkolenie żeglarskie czy motorowodne. Bon pozwoli  wybrać przewodnik czy mapę akwenu na którym rejs został zaplanowany na najbliższy sezon.
Bon ma postać karty plastikowej z unikatowym kodem i jest zapakowany w kopertę ręcznie wykonaną z fragmentu mapy morskiej. 
Bon prezentowy można nabyć przez internet lub stacjonarnie w Księgarni Morskiej. I tak samo jest z jego realizacją.

KORZYŚCI

 1. Prosto - kilka kliknięć i gotowe, a my wysyłamy kartę w odpowiednim opakowaniu

 2. Szybko – bez przeglądania tysiąca pozycji i zastanawianiu się czy tej książki jeszcze nie posiada w swojej biblioteczce

 3. Długi termin ważności – aż 2 lata, dzięki czemu obdarowana osoba nie musi spieszyć się z zakupami

 4. Realizacja przez Internet lub w naszej Księgarni Morskiej

00-2184
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

REGULAMIN BONÓW PREZENTOWYCH

 1. Bony prezentowe Księgarni Morskiej służą tylko i wyłącznie do opłacania należności za zamówienia książek i map (t.j. towarów opodatkowanych stawką VAT 5%) dokonane na stronie www.ksiegarniamorska.pl. W przypadku zakupu podczas jednego zamówienia towarów innych niż książki i mapy, zamawiający jest zobowiązany do zapłaty za te pozostałe towary w sposób określony w Regulaminie Księgarni.
 2. Zakup bonu prezentowego odbywa się przez stronę internetową www.ksiegarniamorska.pl lub zgłoszenie e-mail oraz wpłatę odpowiedniej kwoty na konto wskazane przez charter.pl. Dopuszcza się także osobiste nabycie bonów w siedzibie charter.pl oraz wpłatę gotówkową.
 3. Bony prezentowe są bonami jednego przeznaczenia w rozumieniu ustawy o podatku VAT.
 4. Bony prezentowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
 5. W przypadku zwrotu bonu przez kupującego, zostanie on najpierw zweryfikowany pod kątem jego autentyczności i wykorzystania. Po pozytywnej weryfikacji środki zostaną zwrócone na konto kupującego a kod bonu anulowany.
 6. Bony prezentowe nie umożliwiają opłacania kosztów wysyłki zakupionych towarów.
 7. Z płatności bonem prezentowym nie wydaje się reszty w gotówce. Możliwe są zakupy cząstkowe – w przypadku zakupu towarów o wartości niższej niż wartość bonu na adres e-mail podany podczas składania zamówienia zostanie wysłany nowy kod na pozostałą kwotę.
 8. Bony prezentowe są ważne do dnia oznaczonego na bonie jako „data ważności:”. Po tej dacie zapłata należności za towar zakupiony w ksiegarniamorska.pl za pomocą bonu nie będzie możliwa. Bonów po upływie daty ważności nie można zwrócić. Księgarnia Morska nie jest zobowiązana do zwrotu środków za bony, które utraciły termin ważności.
 9. Aby zrealizować bon prezentowy, należy podczas składania zamówienia na stronie www.ksiegarniamorska.pl wpisać podany na bonie unikalny kod, w polu, które pojawi się po kliknięciu przycisku: „Posiadam kod rabatowy”.
 10. Postanowienia Regulaminu Księgarni dotyczące postępowania reklamacyjnego, prawa odstąpienia od umowy, pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, a także przetwarzania danych osobowych oraz Polityki prywatności mają zastosowanie do Bonów prezentowych.
 11. Regulamin sklepu internetowego oraz polityka prywatności znajdują się na stronie: www.ksiegarniamorska.pl 

Może także Cię zainteresuje