Odyseusze Tom 1 Gwiazda Morza
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Odyseusze Tom 1 Gwiazda Morza

Autor: Agnieszka Stelmaszyk
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Format: 14,5 x 20,5 cm
Liczba stron: 344
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7983-753-3

29,90 zł (brutto) 28,48 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Któż nie chciałby na niemal rok porzucić szkolnej ławki i wyruszyć na morską wyprawę pełną przygód i niebezpieczeństw? Matyldzie i Danielowi udaje się zrealizować to marzenie. Wypływają na jachcie "Mellody" z Saint -Malo wraz z rodzicami w podróż dookoła świata.

Gdzieś na oceanie spotyka ich olbrzymi sztorm, który cudem udaje im się przeżyć.
W trakcie dalszej podróży znajdują łódź, która jak się okazuje, jest pusta, nigdzie nie ma właściciela. Matylda i Daniel znajdują natomiast tajemnicze notatki, medalion i dyktafon. W tajemnicy przed rodzicami odsłuchują nagranie. To zdarzenie jest początkiem wielu zaskakujących zdarzeń. Za sprawą tajemniczej anomalii Matylda i Daniel przenoszą się do czasów, gdy morzami i oceanami władali piraci…

Poznaj mrożące krew w żyłach przygody na otwartym morzu!

F6-1292
Nowy
Autor
Agnieszka Stelmaszyk
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Format
14,5 x 20,5 cm
Liczba stron
344
Rok wydania
2016
ISBN
978-83-7983-753-3

Cykl książek "Odyseusze"
1) Gwiazda Morza
2) Postrach Siedmiu Mórz
3) Zemsta Królowej Piratów

Agnieszka Stelmaszyk - autorka książek dla dzieci i młodzieży, podróżniczka. Od lat łączy pasję podróżowania i opowiadania historii, tworząc kolejne książki dla młodszych i starszych czytelników. Debiutowała w 2007 rok opowiadaniami dla dzieci. Później pojawili się "Mali Agenci", seria "Już czytam!", "Hinkul na bezkociej wyspie" oraz "Niezwykłe święta Kornelii". W 2010 roku na półki księgarskie trafił pierwszy tom serii "Kroniki Archeo", co dało początek niesamowitej przygodzie! Rzesze fanów na spotkaniach z Autorką, listy i maile od czytelników, niecierpliwie czekających na kolejne przygody bohaterów serii. Dzisiaj seria :Kroniki Archeo" liczy dziewięć tomów oraz wydania specjalne ("dziennik Podróżnika", gra planszowa "Kroniki Archeoo. Dookoła świata"). Co ważniejsze, Autorka nie poprzestaje na tym i spisuje kolejne historie dla młodszych i starszych czytelników. "Hotel pod Twarożkiem", "Opowieści spod czereśni", "Nieustraszona babcia Adela i kosmiczna przygoda", "Biuro śledcze", "Tomuś Orkiszek i Partnerzy", "Koalicja Szpiegów", "Terra Incognita", "Klub Poszukiwaczy Przygód".
Jej najnowsza seria "Odyseusze" właśnie wypływa na szerokie wody....

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje