Atelier akwarelisty. Malujemy pejzaże wodne
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Atelier akwarelisty. Malujemy pejzaże wodne

Autor: Joe Francis Dowden
Tłumaczenie: Małgorzata Malczyk
Okładka: miękka foliowana
Format: 20,5 x 29 cm
Liczba stron: 96
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7243-894-2

34,90 zł (brutto) 33,24 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Joe Francis Dowden pokazuje, jak za pomocą akwareli uchwycić piękno spokojnych toni jezior i skąpanych w słońcu estuariów, dynamikę płynących rzek i szemrzących strumieni, dzikość wzburzonego morza, a także urodę roślinności i wielu innych elementów natury. Prezentuje krok po kroku rozmaite techniki malowania akwarelami, dzięki którym namalujesz zarówno wodę stojącą, jak i wartko płynącą, pokażesz odbijające się w niej obiekty i grę światła, a także niemal poczujesz aromatyczną woń spadających do wody liści, usłyszysz odgłosy kroków na żwirze i poczujesz lodowate zimno wartkiej rzeki.

F6-472
Autor
Joe Francis Dowden
Oprawa
miękka, foliowana
Tłumaczenie
Małgorzata Malczyk
Format
20,5 x 29 cm
Liczba stron
96
Rok wydania
2011
ISBN
978-83-7243-894-2

Wprowadzenie
Materiały
Jak dobrze malować wodę
Kompozycja
Kałuże
Zmarszczki na wodzie
Pejzaż morski
Płytka woda
Bogactwo i głębia

Joe Francis Dowden - porzucił pracę na budowie, gdy miał dwadzieścia trzy lata, aby oddać się swojej prawdziwej pasji: malowaniu akwarelami. Joe zajmuje się także dorywczo myciem okien na wysokościach, co stwarza mu wiele okazji do podziwiania wspaniałych krajobrazów południowej Anglii.
Joe uwielbia malować wodę i tematy marynistyczne, a jego obrazy są dopracowane w każdym szczególe. Swoje prace wystawia i sprzedaje w galeriach w Wielkiej Brytanii, USA, Australii na Dalekim Wschodzie.
Inną pasją Joego, oprócz malowania i podziwiania świata z góry, są stare motocykle, którym przywraca dawną świetność w swoim małym warsztacie.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

PACZKA W RUCHU

Paczka w ruchu

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje