Wygrać z losem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Wygrać z losem

Autorzy: Christophe Agnus, Pierre-Yves Lautrou
Tłumaczenie: Krzysztof Siemieński
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Format: 14,5 x 20,5 cm
Liczba stron: 238
Rok wydania: 2021
ISBN: 978-83-66846-15-9

44,90 zł (brutto) 42,76 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Oto 15 autentycznych historii kobiet i mężczyzn, którzy zostali na morzach i oceanach poddani najtrudniejszym próbom. Od roku 1883 do czasów współczesnych – bohaterowie tych opowieści dzięki sile woli, odwadze i umiejętnościom osiągnęli nieosiągalne. Niektórzy z nich – jak rybak Howard Blackburn – są nieznani szerszej publiczności, inni – jak Isabelle Autissier, Joshua Slocum, Loïc Peyron, Bernard Moitessier czy sir Robin Knox-Johnston – stali się ikonami współczesnego żeglarstwa. Wszyscy oni przekroczyli granice swoich możliwości, by zmienić to, co wydawało się im przeznaczone.

B3-2635
978-83-66846-15-9
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie
Krzysztof Siemieński
Format
14,5 x 20,5 cm
Liczba stron
238
Autorzy
Christophe Agnus, Pierre-Yves Lautrou
Rok wydania
2021
ISBN
978-83-66846-15-9

Odważny kapitan
Ocaleni na Wielkim Oceanie Południowym
Mroczna tajemnica regat Golden Globe
Na łasce losu
Żeglarska solidarność
Szesnastolatek rusza w świat
Niezłomny sir Robin
Atlantyckie bliźniaki
Poza granicami
Na dwóch kadłubach przez ocean
Przetrwać, płynąc wpław
Tratwą z balsy przez Pacyfik
Uratowana przez przyjaciela
Zdążyć przed lodami
Kapitan Mike "Cape" Horn

Christophe Agnus - francuski dziennikarz, autor i wydawca książek o tematyce żeglarskiej. Dyrektor Nautilus Medias, wydawnictwa specjalizującego się w tematyce morskiej. Laureat nagrody im. Henriego Vovarda 2008 przyznawanej przez Académie de Marine. Wraz z Pierre’em-Yvesem Lautrou napisał Le roman du Vendée-Globe (Grasset, 2004) oraz Au-delà des limites (Nautilus, 2020). Jest również autorem (pod pseudonimem Yvon Le Goff) książki Skippers de l’aventure (Altipresse, 2004). Syn porucznika Jeana-Marie Agnusa, który w styczniu 1968 roku zaginął na morzu wraz z całą załogą okrętu podwodnego „Minerve”.

Pierre-Yves Lautrou - żeglarz i dziennikarz, pracował m._in. dla „L’Express”. Brał udział w licznych regatach, m._in. w wyścigu samotników Transat 6.50, a także w Route du Rhum. Po założeniu w 2005 roku w „L’Express” blogu Au Large nawiązał współpracę i żeglował wspólnie z najlepszymi oceanicznymi żeglarzami, m._in. z Jeanem-Pierre’em Dickiem, Sébastienem Josse i Michelem Desjoyeaux. Jego blog jest niezwykle popularny wśród fanów oceanicznego żeglarstwa regatowego.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje