www.ksiegarniamorska.pl
szukaj Tytułu:

Subskrypcja

Dopisz się do naszego newslettera
Niniejsze dane osobowe podaję dobrowolnie

Podaj e-mail:
 
dodaj usuń

Czarter jachtu chorwacjaPatenty motorowodne, uprawnienia na skuter motorowodny

Myślanki o piratach

Dla dzieci - Myślanki o piratach

Autorzy:  Joanna Ligęza, Weronika Piotrowska, Witold Ligęza
Okładka:  miękka
Format:  22 x 22 cm
Liczba stron:  32
Rok wydania:  2012
ISBN:  978-83-62755-32-5


Cena: 23.00

Seria Myślanki to książki dla dzieci pomagające rozwijać myślenie, przydatne w kreatywnej zabawie i zachęcające do twórczego przyglądania się światu. Książka opracowana jest specjalistów, psychologów i pedagogów, z Grupy Edukacyjnej "Kangur".

W "Myślankach o Piratach" dzieci przeżywają pirackie przygody, stają się poszukiwaczami skarbów, geografami, nurkami, rysownikami i malarzami. Znajdziemy tutaj nietypowe zagadki, zadania dla wyobraźni oraz zabawy plastyczne. Maślanki to książka, w której można twórczo działać: wymyślać, tworzyć historie i bawić się słowami, transformować, rysować i kolorować, a nawet skakać, tupać i tańczyć!

"Myślanki o Piratach" to dużo więcej niż kolorowanki. Książka ta ma pomóc dzieciom rozwijać sprawność myślenia i używać wyobraźni w zabawie. Książka ma stymulować kreatywność i zachęcać do rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia. Ma ona dawać dzieciom w różnym wieku radość z samodzielnego działania i odkrywania, a rodzicom możliwość współuczestniczenia w rozwijaniu myślenia dzieci.