Bitwa o Atlantyk
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Bitwa o Atlantyk

Autor: Marc Milner
Tłumaczenie: Grzegorz Siwek
Okładka: twarda
Format: 16 x 24 cm
Liczba stron: 296
Rok wydania: 2012
Wydanie: I
ISBN: 978-83-7758-257-2

44,99 zł (brutto) 42,85 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Książka laureata kanadyjskiej Nagrody C.P. Staceya w 2003/2004 roku w kategorii prac z dziedziny historii militarnej.

„Najpełniejszy, a przy tym zwięzły opis przebiegu zmagań z U-Bootami.”
- John Keegan
“Intrygująca rozprawa, która prawdopodobnie roznieci w nadchodzących latach spory wśród historyków.”
- „THE INDEPENDENT”

Bitwa o Atlantyk była najdłuższą kampanią II wojny światowej oraz najbardziej zaciętą batalią sił podwodnych z nawodnymi w dziejach, zaczęła się od zatopienia nieuzbrojonego pasażerskiego liniowca Athenia przez niemiecki okręt podwodny U-30.
Korzystając z najnowszych badań historycznych i przedstawiając przebieg zmagań z "atlantyckiej" - nie zaś tradycyjnej anglocentrycznej perspektywy - autor, Marc Milner, skupił się na starciach walczących stron oraz atakach na alianckie konwoje oceaniczne, stanowiące istotę sześcioletnich zmagań morskich. Milner nakreśla obraz fascynującego rozwoju floty U-Bootów oraz stosowanej przez aliantów coraz bardziej skutecznej taktyki zwalczania broni podwodnej nieprzyjaciela. Daje pełny, a przy tym zwięzły opis przebiegu alianckich zmagań z niemieckimi U-bootami.

MARC MILNER jest profesorem historii na Uniwersytecie New Brunswick w Kanadzie. Napisał wiele rozpraw na temat historii walk na morzu podczas II wojny światowej; dwie inne jego książki w języku angielskim poświęconej tej tematyce to "North Atlantic Run" i "The U-Boat Hunters". Mieszka w New Brunswick w Kanadzie.

00-435
Nowy
Autor
Marc Milner
Oprawa
twarda
Tłumaczenie
Grzegorz Siwek
Format
16 x 24 cm
Liczba stron
296
Rok wydania
2012
ISBN
978-83-7758-257-2
Wydanie
I
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.