Kierunki rozwoju żeglarstwa i turystyki wodnej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kierunki rozwoju żeglarstwa i turystyki wodnej

Redakcja naukowa: Antoni F. Komorowski
Okładka: miękka foliowana
Format: 21 x 30 cm
Liczba stron: 91
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-60584-26-2

22,00 zł (brutto) 20,95 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

"Żeglarstwo i turystyka wodna w wyniku przemian następujących w Polsce i na świecie zyskały wielu
zwolenników. Żeglarstwo, podzielone na wyczyn sportowy, żeglarstwo rekreacyjne, wyprawy żeglarskie, regaty, windsurfing, kitesurfing, samotne rejsy itp., rozwija się dynamicznie i zajmuje się nim coraz większa rzesza fanów. Jeśli do tego dodać zastosowanie najnowszych technologii w budowie jednostek, to otrzymujemy sprzęt,na którym chętnie i bezpiecznie żegluje młodzież i nie tylko.
Choć istnieją różnorodne grupy dyskusyjne zajmujące się żeglarstwem w ogólności, to mało jest spotkań,na których podejmuje się szczegółowe tematy tej specjalności. Żeglarze częściej spotykają się na wodzie i na popularnych targach niż na konferencjach specjalistycznych. Odeszły zwyczaje organizacji spotkań poświęconych bezpieczeństwu, które na zmianę organizowano w Trójmieście i Szczecinie. Zmienił się przemysł produkujący jachty, motorówki i ich wyposażenie. Dziś większość firm jest związana z zachodnimi potentatami albo całą produkcję kieruje w tą właśnie stronę. Polskie firmy nie są zainteresowane wymianą informacji wewnątrz kraju i nie przyjmują zaproszeń do udziału żeglarskim w forum dyskusyjnym. Wyjątek stanowią niektóre dyskusje targowe.
Turystyka wodna rozwija się i często widać jej nowe oblicza. Popularność morskiego wędkowania rekreacyjnego przechodzi wszelkie wyobrażenia. Turystyka nurkowa kwitnie w kraju i poza jego granicami. Pojawił się nowy termin „barging” i nowe możliwości spędzania wolnego czasu na pokładach barek turystycznych, na których można nawet pływać bez wszelkich uprawnień. Jeśli do tego dodać popularne spływy kajakowe, spływy tratwami, podróże morskie na wycieczkowcach i promach, to mamy współczesny obraz rozwijającej się turystyki wodnej..."

cytat ze wstępu do książki

C3-480
Nowy
Oprawa
miękka, foliowana
Format
21 x 30 cm
Liczba stron
91
Rok wydania
2010
ISBN
978-83-60584-26-2
Redakcja naukowa
Antoni F. Komorowski
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.