Wyprawa szaleńców
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Wyprawa szaleńców

Autor: Peter Nichols
Tłumaczenie: Ewa i Bartłomiej Kotarscy
Okładka: miękka
Format: 13,5 x 19 cm
Liczba stron: 381
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-62827-01-5

70,00 zł (brutto) 66,67 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

„Był to ostatni bastion do zdobycia na morzu i największa przygoda naszego pokolenia. Cud, że się udało, cud że przeżyliśmy”
Robin Knox-Johnston - pierwszy czlowiek, który opłynął ziemię bez przystanków

W 1968 roku gazeta „Sunday Times” z Londynu wpada na pomysł zorganizowania regat samotników dookoła świata bez zawijania do portów. Regatom nadano miano Golden Globe, a sponsor ufundował dwie nagrody: pierwszą za zamkniecie wokółziemskiej pętli, drugą dla tego śmiałka który dokona tego najszybciej. Znalazło się dziewięciu śmiałków którzy zdecydowali się wystartować. Byli to John Ridgway, Chay Blyth, Robin Knox-Johnson, Bernard Moitessier, Loick Fougeron, Bill King, Nigel Tetley, Alex Carozzo oraz Donald Crowhust. Wcześniej nikt nie podjął się takiej eskapady. Żeglarze, którzy wyruszyli w ten rejs nie mieli pojęcia czy opłyniecie świata jest w ogóle możliwe.
Peter Nichols odtwarza świat regat z ery przed wynalezieniem GPS i telefonu satelitarnego. Golden Globe był chyba ostatnim rejsem niezdominowanym przez wszechobecne loga sponsorów, relacje telewizyjne i monstrualną elektronikę. Był prawdziwym rejsem ludzi morza, w których liczył się tylko człowiek i jego łódź.

B2-90
Autor
Peter Nichols
Oprawa
miękka
Tłumaczenie
Ewa i Bartłomiej Kotarscy
Format
13,5 x 19 cm
Liczba stron
381
Rok wydania
2011
ISBN
978-83-62827-01-5
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje