Trim, kot kartografa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Trim, kot kartografa

Autorzy: Matthew Flinders, Philippa Sandall, Gillian Dooley
Tłumaczenie: Jarosław Mikos
Okładka: miękka
Format: 13 x 20,5 cm
Liczba stron: 128
Rok wydania: 2021
Wydanie: I
ISBN: 978-83-66846-07-4

34,90 zł (brutto) 33,24 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

"Trim, kot kartografa" to opowieść o wspólnej żegludze człowieka, kapitana Royal Navy Matthew Flindersa, i jego najlepszego czworonożnego przyjaciela.
W 1801 roku Flinders wyruszył jako dowódca okrętu "Investigator" z misją sporządzenia mapy linii brzegowej Terra Australis, kontynentu zwanego później Australią.
W rejsach Flindersowi towarzyszył Trim, kot okrętowy z HMS "Investigator", który chętnie zakradał się do kajuty kapitana, gdy wokół szalały burze, i nie omieszkał sprytnie wykorzystać swojego statusu mieszkańca kwater przeznaczonych dla oficerów. Jednocześnie, jak to bywa z kotami żyjącymi na pokładzie, nie stronił od zabaw, uwijał sie wśród olinowania, wspinając się po wyblinkach, oraz przyłaczał się do marynarzy, gdy refowali żagle.
W latach 1803-1809 uwięziony na Mauritiusie Flinders sporządził manuskrytp opisujący wspólne przygody człowieka i kota.
Do rąk czytelników trafia współczesne wydanie, opatrzone mapami, rycinami z epoki, nowymi ilustracjami oraz zdjęciami kota, który wcielił się w postać legendarnego Trima.

B4-2571
978-83-66846-07-4
Oprawa
miękka
Tłumaczenie
Jarosław Mikos
Format
13 x 20,5 cm
Liczba stron
128
Autorzy
Matthew Flinders, Philippa Sandall, Gillian Dooley
Rok wydania
2021
ISBN
978-83-66846-07-4
Wydanie
I
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

PACZKA W RUCHU

Paczka w ruchu

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.