Statki rybackie. Zatokowe i przybrzeżno-morskie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Statki rybackie. Zatokowe i przybrzeżno-morskie

Autor: Witold Lucjan Suska
Okładka: twarda
Format: 21,5 x 30,5 cm
Liczba stron: 332
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-60584-88-0

73,50 zł (brutto) 70,00 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Opis konstrukcji i wyposażenia 21 typów statków rybackich zatokowych i przybrzeżno-morskich wraz z danymi charakterystycznymi, ujętymi w Tabelach nr 1-20, z których 13 typów zostało zaprojektowanych, wybudowanych i przekazanych do eksploatacji w latach 1955-1995, odbiorcom krajowym i zagranicznym.

Dla pozostałych 8 typów – wykonano 7 projektów ofertowych i 1 projekt kontraktowy, stanowiących bazę akwizycyjną dla współpracujących z „PROREM” – Placówek Handlu Zagranicznego, Stoczni Produkcyjnych i Remontowych, oferujących dostawę statków rybackich, kontrahentom krajowym i zagranicznym.

Książka przeznaczona jest dla projektantów i konstruktorów, zajmujących się projektowaniem statków rybackich zatokowych i przybrzeżno-morskich oraz może być pomocna dla zamawiających i przyszłych armatorów tego typu statków.

Dane charakterystyczne opisanych statków rybackich zatokowych i przybrzeżno-morskich, mogą być również użyteczne dla studentów o specjalności budownictwa okrętowego.

W książce opisano małe statki rybackie – kutry i trawlery przybrzeżno-morskie, zaprojektowane przez ośrodek projektowo-konstrukcyjny, działający pod nazwą Biuro Konstrukcyjne Taboru Morskiego BKTM (w latach 1955-1969), Biuro Projektowo-Technologiczne Morskich Stoczni Remontowych PROREM (w latach 1970-1983) i Przedsiębiorstwo Projektowo-Technologiczne Techniki Morskiej PROREM (w latach 1984-1990) oraz przez Oddział „PROREM” w Szczecinie.

00-2250
Nowy
978-83-60584-88-0
Autor
Witold Lucjan Suska
Oprawa
twarda
Format
21,5 x 30,5 cm
Liczba stron
332
Rok wydania
2020
ISBN
978-83-60584-88-0
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje