Poradnik motorzysty okrętowego
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Poradnik motorzysty okrętowego

Autor: Jerzy Herdzik
Okładka: miękka
Format: 17 x 24 cm
Liczba stron: 464
Rok wydania: 2022
Wydanie: IV zmienione i poprawione (dodruk)
ISBN: 978-83-62227-01-3

110,00 zł (brutto) 104,76 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Obszerne opracowanie wszelkich aspektów podstawowej wiedzy profesjonalnej, jaką posiadać powinien każdy początkujący kadet, praktykant i marynarz rozpoczynający pracę w dziale maszynowym statku morskiego.
Książka zawiera systematyczny i wyczerpujący wykład na temat budowy okrętu i siłowni jako źródła energii na statku. Omawia budowę i działanie silników okrętowych napędu głównego oraz silników pomocniczych, instalacji i systemów okrętowych, urządzeń pomocniczych, charakterystykę tzw. mediów, metody i procedury ich przygotowania a także elementy elektrotechniki i automatyki okrętowej. Zawiera również wiadomości na temat stosowanych w siłowniach statków materiałów, armatury i narzędzi, zasady prowadzenia prac remontowo-warsztatowych oraz wiedzę ogólną niezbędna na statku z zakresu ochrony przeciw-pożarowej, ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy i szkolenia sanitarnego. Całość bogato ilustrowana i wsparta słowniczkami: polsko-angielskim i angielsko-polskim.. Książka jest przeznaczona dla marynarzy szeregowych zatrudnionych w dziale mechanicznym, studentów uczelni oraz średnich i pomaturalnych szkół morskich, uczestników kursów kwalifikacyjnych na niższe stopnie oficerów-mechaników ale zalecana także dla oficerów pokładowych, którzy powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu funkcjonowania urządzeń i całej siłowni. Może być również pomocą dla pracowników przedsiębiorstw remontowych i stoczniowych obsługujących flotę handlową.

D2-2543
Nowy
978-83-62227-01-3
Autor
Jerzy Herdzik
Oprawa
miękka
Format
17 x 24 cm
Liczba stron
464
Rok wydania
2022
ISBN
978-83-62227-01-3
Wydanie
IV zmienione i poprawione
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje