Dziennik osobisty...
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Dziennik osobisty...

Autor: Henryk Jaskuła
Okładka: miękka
Format: 13,5 x 19,5 cm
Liczba stron: 400
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-2-490988-08-2

60,00 zł (brutto) 57,14 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

 Uwaga - książki są nowe, ale posiadają uszkodzenia widoczne na zdjęciach

Dziennik osobisty z rejsu solo non stop dookoła świata 1979-1980 jachtem "Dar Przemyśla" to wspomnienia z rejsu, w trakcie którego autor, jako pierwszy Polak i trzeci żeglarz w historii, samotnie, bez zawijania do portów, trasą wokół trzech południowych przylądków okrążył Ziemię.
  Wyczyn ten wzbudził wiele kontrowersji w Polsce. Niektórzy zarzucali kpt. Jaskule fałszerstwo rejsu, twierdząc, że po prostu krążył jachtem po Atlantyku. Prowadzony w trakcie rejsu "Dziennik pokładowy" nie pozostawia jednak nawet cienia wątpliwości, że kapitan opłynął Ziemię dookoła, a te biorą się tylko ze zwykłej ludzkiej zazdrości. Kapitan przez wiele lat zabiegał o wydanie tych dzienników drukiem. Na ich podstawie co prawda powstała książka ale wydawca usunął wiele istotnych fragmentów. Niniejsza książka zawiera całość "Dziennika pokładowego" z dopiskami autora.
   

B3-2171
978-2-490988-08-2
Oprawa
miękka
Format
13,5 x 19,5 cm
Liczba stron
400
Rok wydania
2020
ISBN
978-2-490988-08-2

Henryk Jaskuła (ur. 22.10.1923 w Radziszowie - zm. 14.05.2020 w Przemyślu), inż. elektryk, kapitan jachtowy. Pierwszy Polak i trzeci żeglarz w historii, który samotnie, bez zawijania do portów trasą wokół 3 południowych przylądków, w latach 1979/1980 okrążył Ziemię.
Wyczyn ten wzbudził wiele kontrowersji w Polsce. Niektórzy zarzucali kpt. Jaskule fałszerstwo rejsu twierdząc że po prostu krążył jachtem po Atlantyku. Prowadzony w trakcie rejsu "Dziennik pokładowy"nie pozostawia jednak nawet cienia wątpliwości że kapitan opłynął Ziemię dookoła a te biorą się tylko ze zwykłej ludzkiej zazdrości. Kapitan przez wiele lat zabiegał o wydanie tych dzienników drukiem. Na ich podstawie co prawda powstała książka ale wydawca usunął wiele istotnych fragmentów. Niniejsza książka zawiera całość "Dziennika pokładowego" z dopiskiem Autora.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje