Circumnavigation in photos S/Y SUNsuSEA. Podróż dookoła świata opowiedziana zdjęciami
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Circumnavigation in photos S/Y SUNsuSEA. Podróż dookoła świata opowiedziana zdjęciami

Autorzy: Paulina i Mariusz Kierebińscy
Okładka: twarda
Format: 24 x 17 cm
Liczba stron: 344
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-959603-0-7

89,00 zł (brutto) 84,76 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Od Autorów...

  Niezależnie czy lubisz żeglować czy interesują cię podróże, szukasz miejsc do nurkowania, zastanawiasz się co jeszcze na świecie zobaczyć, zanim odejdzie w niepamięć, szukasz natchnienia do fotografowania ciekawych miejsc - ten album jest dla Ciebie.

  Wydano setki przewodników, ze szczegółowymi opisami miejsc i ich historii, nie brak  opasłych opisów wypraw z amatorskimi zdjęciami dokumentalnymi, jest też mnóstwo fantastycznych dzieł fotograficznych ogromnych i ciężkich w wielkich formatach.
  Tworząc nasz album staraliśmy się połączyć najlepsze cechy poszczególnych gatunków. Na 350 kolorowych stronach zawarliśmy wszystko co najlepsze z naszej 3 letniej podróży. Album „Podróż dookoła świata opowiedziana zdjęciami” jest unikalny. Chcieliśmy, aby również edukował, pełnił funkcje wstępnego przewodnika, inspirując do szczegółowych poszukiwań, dawał przeżycia estetyczne poprzez obcowanie z ciekawymi obrazami. Uchwycone chwile, z krótkim komentarzem, przeniosą Cię w inny świat, będziesz mógł cieszyć się, w zimowy wieczór, zatopiony w komfortowym fotelu przy kominku. Kompaktowe wymiary pozwalają zabrać go ze sobą w podróż i być inspiracją dla ustalenia planu podróży, tak jak my to robiliśmy.

*Album „Podróż dookoła świata opowiedziana zdjęciami” posiada unikalną funkcję multimedialną. Przygotowaliśmy dla Was wiele, krótkich filmów dopełniających opowieść i przygodę podczas jego oglądania.

*Wewnątrz albumu czytelnik znajdzie mozaikowe kody tzw QR, które mogą być odczytane przez dowolny smartfon czy tablet ( z aparatem) wyświetlając na ekranie przygotowane dla Was filmy, dodatkowe teksty i zdjęcia, które dopełnią całą opowieść.


Książka w wydaniu dwujęzycznym: angielskim i polskim

B5-2414
Nowy
978-83-959603-0-7
Oprawa
twarda
Format
24 x 17 cm
Liczba stron
344
Autorzy
Paulina i Mariusz Kierebińscy
Rok wydania
2020
ISBN
978-83-959603-0-7
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.