Optymalizacja poszukiwania obiektów podwodnych w aspekcie zagrożenia terrorystycznego akwenów portowych
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Optymalizacja poszukiwania obiektów podwodnych w aspekcie zagrożenia terrorystycznego akwenów portowych

Redakcja: Andrzej Felski
Okładka: miękka
Format: 17 x 24,5 cm
Liczba stron: 243
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-948860-0-4

43,00 zł (brutto) 40,95 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Publikacja jest efektem prac prowadzonych w ramach dwóch projektów badawczych. Pierwszy z nich dotyczył możliwości realizacji poszukiwań obiektów minopodobnych na dnie basenu portowego w pobliżu nabrzeża pod warunkiem zastosowania specjalnych rozwiązań, zarówno jeżeli chodzi o metody pomiarowe, jak i metody opracowania wyników; drugi zaś badał propozycje optymalnych technologii pomiarowych i zasad postępowania będących funkcją rodzaju infrastruktury portowej oraz warunków panujących na bardzo płytkich i ograniczonych infrastrukturą akwenach.
Badanie toni wodnej oraz dna morskiego jest dziś szczególnie istotne z uwagi na rosnące zagrożenie terrorystyczne. Terroryści, którzy do tej pory byli zainteresowani głównie celami lądowymi i powietrznymi, mogą się skupić na atakowaniu celów morskich, zwłaszcza żeglugi handlowej i pasażerskiej. Chodzi im nie tyle o obiekty oddalone od brzegu, ile właśnie o te znajdujące się w granicach portów, gdzie panuje duży ruch i występują nieduże głębokości. Dlatego dla zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa konieczne staje się prowadzenie podwodnego  monitoringu  dna akwenów portowych.

D1-1607
978-83-948860-0-4
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

PACZKA W RUCHU

Paczka w ruchu

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje