Kapitanowie 2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Kapitanowie 2

Autor: Krystyna Pohl
Okładka: twarda
Format: 17 x 24 cm
Liczba stron: 113
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7518-353-5

35,50 zł (brutto) 33,81 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Książka "Kapitanowie 2" jest kontynuacją książki "Kapitanowie". W tomie "Kapitanowie 2" autorka Krystyna Pohl prezentuje sylwetki 85 kapitanów żeglugi wielkiej zatrudnionych u armatorów polskich i zagranicznych.

A1-340
Nowy
Autor
Krystyna Pohl
Oprawa
twarda
Format
17 x 24 cm
Liczba stron
113
Rok wydania
2012
ISBN
978-83-7518-353-5

KRYSTYNA POHL - dziennikarka "Głosu Szczecińskiego", "Obserwatora Morskiego", publicystka morska, współpracownik Uniwersytetu Szczecińskiego. Morskiej tematyce jest wierna od lat. Z jednakową pasją opisuje losy marynarzy, marynarskich rodzin, urodę statków, dokonania i problemy morskiej branży. Wspiera piórem wszelkie morskie inicjatywy. Tropi też ciekawych ludzi i zapomniane wydarzenia szczecińskie.
Jest autorką książek: „Pomorzanin naszych czasów” (2000), „Szczecińskie chemikaliowce” (2007), „Historia statkami pisana. 60 lat Stoczni Szczecińskiej” (2008), „Szczecińskie kontenerowce” (2009), „Wielka historia statkami pisana. 61 lat Stoczni Szczecińskiej” (2010), „Jak Jan z Krystyną” (2010), „ Kapitanowie” (2011), „Szkoła wilków morskich. Wczoraj i dziś” (współautor, 2011), „Kaskada” (2011).
Laureatka licznych nagród dziennikarskich i branżowych. Uwielbia podróże, także morskie, ale pod warunkiem że odbywa je na pokładach statków handlowych.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.