Nad Bałtykiem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Nad Bałtykiem

Autor: Marek Czasnojć
Okładka: twarda
Format: 16 x 24 cm
Liczba stron: 95
ISBN: 978-837-51820-3-3

20,00 zł (brutto) 19,05 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Nad Bałtykiem od zawsze koncentrowało się życie. Swoje racje miało stare porzekadło, że morze żywi i bogaci. "Złote lata" przypadły dla Bałtyku w czasach średniowiecznej Hanzy, kiedy po morzu żeglowały tysiące małych stateczków wożąc najróżniejsze ładunki do najodleglejszych zakątków Morza Bałtyckiego. Tak powstała legenda Lubekli, Talina i wielu innych portów, również polskiego wybrzeża. Dziś, oprócz roli gospodarczej, niemniej ważny staje się przemysł turystyczny. Niemal każda rodzina planując letni wypoczynek stara się spędzić przynajmniej kilkanaście dni nad Bałtykiem, tym bardziej, że dysponujemy już pokaźnym zapleczem noclegowym i gastronomicznym. Szacuje się, że rocznie nasze wybrzeże odwiedza ponad dziesięć milionów ludzi, a to już o czymś świadczy. Publikacja „Nad Bałtykiem” poświęcona jest najciekawszym zakątkom naszego wybrzeża.

A1-341
Nowy
Autor
Marek Czasnojć
Oprawa
twarda
Format
16 x 24 cm
Liczba stron
95
ISBN
978-837-51820-3-3
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.