Rytuały morza
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Rytuały morza (antykwariat)

Autor: William Golding
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 287
Rok wydania: 1994

20,00 zł (brutto) 19,05 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

I tom Trylogii Morskiej autorstwa zdobywcy Literackiej Nagrody Nobla, Williama Goldinga.

Bohaterem książki jest Edmund Talbot, młodzieniec z wyższych sfer, udający się do Sydney, by tam rozpocząć karierę polityczną. Zapisuje on swoje wspomnienia z podróży, posługując się językiem pełnym ironii, dowcipu, z nutką frywolności. Wyprawa obfituje w dramatyczne wydarzenia, które odsłaniają prawdziwe charaktery pasażerów okrętu. A sam Edmund rozpoczyna proces wewnętrznej przemiany.

Y2-1121
Używane
83-7082-740-3
Autor
William Golding
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Liczba stron
287
Rok wydania
1994
ISBN
83-7082-740-3

Trylogia Morska:
1) Rytuały morza
2) Twarzą w twarz
3) Piekło pod pokładem

William Golding - urodził się w 1911 roku,  zmarł 19 czerwca 1993 w Perranarworthal. Po studiach w Oksfordzie został nauczycielem. Sławę przyniosła mu debiutancka powieść "Władca much" (1954) - psychologiczne studium zła, tkwiącego immanentnie w ludzkich charakterach, a zarazem gorzka przypowieść o niezmiennych prawach rządzących naszą zbiorowością. Podobna gorycz przepełnia większość książek Goldinga: m.in. "Spadkobierców" (1955) i "Wieżę" (1964). Pisarz maluje wizje kruchej, pełnej chaos cywilizacji, nie umiejącej chronić wyższych wartości i żyć w zgodzie z nami.
Pesymizm autora bywa jednakże rozświetlany poczuciem humoru i ironią - zwłaszcza w słynnej "Trylogii Morskiej". Jego pierwszy tom, "Rytuały morza" (1980), uhonorowano w 1983 roku Nagrodą Nobla. Dwa następne tomy: "Twarzą w twarz" (1987) i "Piekło pod pokładem" (1989) stały się międzynarodowi wydarzeniami literackimi.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje