Vademecum sygnalizacji jachtowej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Vademecum sygnalizacji jachtowej

Autor: Andrzej Bebłowski, Jerzy Dziewulski, Elżbieta Dziewulska, Adam Gańko
Okładka: miękka
Format: 12,50 x 19,00
Liczba stron: 156
Rok wydania: 1981
Wydanie: I
ISBN: 83-217-2342-9

12,00 zł (brutto) 11,43 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Sygnalizacja pozwala na szybkie i pewne porozumiewanie się pomiędzy jachtami, statkami, stacjami brzegowymi itp. Polega ona na wymianie sygnałów i znaków objętych odpowiednimi przepisami międzynarodowymi. Umiejętność porozumiewania się przy pomocy środków sygnałowych może niekiedy decydować o życiu ludzkim, dlatego też jest jednym z ważniejszych elementów wiedzy żeglarskiej.,
Publikacja jakiej do chwili obecnej były dostępne na polskim rynku księgarskim nie ujmowały w sposób kompleksowy zagadnień sygnalizacyjnych. Staraliśmy się więc, aby niniejsze opracowanie obejmowało całość materiału związanego z prowadzeniem sygnalizacji w warunkach żeglugi jachtowej na wodach morskich i śródlądowych.
Autorzy

AN-1916
83-217-2342-9
Autor
Adam Gańko
Oprawa
miękka
Format
12,50 x 19,00
Liczba stron
156
Rok wydania
1981
ISBN
83-217-2342-9
Wydanie
I
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

PACZKA W RUCHU

Paczka w ruchu

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje