Wszystko o morzu leksykon juniora
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Wszystko o morzu leksykon juniora (antykwariat)

Autor: Yves Cohat
Okładka: twarda
Format: 20,00 x 26,50 cm
Liczba stron: 190

10,00 zł (brutto) 9,52 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

dla dzieci z klas I-III (6-9 lat)
Jak rozpoznać ptaki morskie, żyjące na wybrzeżach? Jak łowić ryby na wędkę, a jak siecią? Jak sposobić się na żeglarza? Jak zażywać przyjemności plażowych, nie niszcząc równowagi nadmorskiego środowiska? Leksykon juniora "Wszystko o morzu" udzieli Ci tysiąc odpowiedzi na tysiąc pytań.
Książka ta ukazuje świat morski na tle kolejnych pór roku, od wybrzeży aż po największe głębiny. Każdy temat poznajemy w trzech etapach:
1) Bogato ilustrowana część informacyjna.
2) Encyklopedyczne plansze przedstawiające morską faunę i florę, statki, wizerunki sławnych żeglarzy itd. (ponad 300 rysunków z opisami)
3) Dostosowanie do pory roku zajęcia, dzięki którym każdy będzie mógł "odbywać praktykę" na morzu, pamiętając o tym, aby chronić zwierzęta i rośliny morskie.

AN-1934
Używane
83-85817-88-3
Autor
Yves Cohat
Oprawa
twarda
Format
20,00 x 26,50 cm
Liczba stron
190
ISBN
83-85817-88-3
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje