Osobowość a przystosowanie zawodowe marynarza
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Osobowość a przystosowanie zawodowe marynarza

Autor: Zenon Borucki
Okładka: miękka
Format: 14.5 x 20.5 cm
Liczba stron: 174
Rok wydania: 1986
ISBN: 83-04-02007-6

28,00 zł (brutto) 26,67 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Wstęp do książki:
Przedmiotem rozważań i badań własnych, zamieszczonych w niniejszej rozprawie, jest zagadnienie wpływu cech osobowości marynarza na poziom jego przystosowania zawodowego. Analiza tego zagadnienia opiera się na powszechnie przyjętym w badaniach psychologicznych założeniu, uznającym cechy osobowości za najważniejszą klasę czynników wpływających na poziom jej przystosowanie zawodowego. W niniejszej pracy terminem "przystosowanie zawodowe marynarza" objęto zarówno sensu stricto przystosowanie do spełniania wymagań związanych z obsługiwanym stanowiskiem pracy na statku morskim, jak i zjawiska związanie z przystosowaniem osobistym marynarza w specyficznych warunkach fizycznych, społecznych i psychologicznych, jakie stwarza współczesny statek, jego zewnętrzne otoczenie, organizacja pracy w żegludze morskiej, a przede wszystkim sama załoga statku. Wykorzystując dotychczasowe psychologiczne koncepcje przystosowania ogólnego oraz rozpatrywane psychologiczne koncepcje przystosowania ogólnego oraz rozpatrywanie w ramach psychologi pracy koncepcje przystosowania zawodowego, a także wyniki analizy środowiska pracy na morskich statku transportowym, przyjęto, że poziom przystosowania zawodowego marynarza jest rezultatem osiągniętych przez niego stopni przydatności w pracy, akceptacji wśród załogi statku i zadowolenia ze środowiska pracy na statku morskim.

Opierając się na informacjach zawartych w literaturze problemu, danych zgromadzonych w toku obserwacji nieuczestniczącej na statku morskim oraz wynikach badań pilotażowych, do prezentowanych w tej pracy badań wybrano zestaw kilkunastu cech osobowości, o których można było przypuszczać, iż w określony sposób wpływają na poziom przystosowania zawodowego marynarza.

AN-1946
Autor
Zenon Borucki
Oprawa
miękka
Format
14.5 x 20.5 cm
Liczba stron
174
Rok wydania
1986
ISBN
83-04-02007-6
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

PACZKA W RUCHU

Paczka w ruchu

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje