Atlantyk, dnia ... (antykwariat)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Atlantyk, dnia ... (antykwariat)

Autor: Zbigniew Jankowski
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Format: 12 x 17 cm
Liczba stron: 234
Rok wydania: 1983
ISBN: 83-215-6824-6

10,00 zł (brutto) 9,52 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

UWAGA - egzemplarz wycofany z obiegu bibliotecznego.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czym jest ta książka? Dziennik rejsu do Afryki? Powieść o ludziach jednego statku? powieść o miłości, domu, tęsknocie? Zbiór medytacji o sprawach egzystencjalnych, metafizycznych? Notatnik poety wszędzie zbierającego kruszec do swoich wierszy lirycznych i lirycznych doświadczeń? Wszystkim tym jest ta książka, a jednocześnie elementy te tak spójne, tak ściśle do siebie przylegają, że tworzą nierozerwalną całość.
Zbigniew Jankowski nie opisuje, bo to oznaczałoby statyczność i bierność, on cały sobą doznaje żywiołów, przyrody, miast, portów, ludzi. Ani przez chwilę nie przestajemy mu towarzyszyć w tym przeżywaniu i doznawaniu świata.
Jest to ponadto książka o prawdziwej miłości. Piękne listy żony-poetki, Teresy Ferenc, wtopione w tekst sprawiają, że jej postać nabiera życia, jest dotykalnie dostępna. Książka podróżnicza będąca jednocześnie pieśnią o miłości dwoja dojrzałych ludzi.
Anna Kamieńska

X1-2011
Używane
Autor
Zbigniew Jankowski
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Format
12 x 17 cm
Liczba stron
234
Rok wydania
1983
ISBN
83-215-6824-6

Zbigniew Jankowski (ur. 1931 w Bydgoszczy) – polski poeta. Jako poeta debiutował w 1956. Był organizatorem i pierwszym prezesem Klubu Literackiego "Kontakty" w Rybniku, twórcą grupy poetycko-plastycznej "Reda" w Kołobrzegu, organizatorem i prezesem Dolnośląskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich, animatorem Akademickiego Kręgu Literackiego powstałego przy bazylice św. Mikołaja w Gdańsku. Członek PEN Clubu, członek-założyciel Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Od 1975 mieszka w Sopocie. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Poetyckiej Orfeusz. Mąż poetki Teresy Ferenc.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje