Pirat z Florydy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pirat z Florydy (antykwariat)

Autor: Henry Oyen
Okładka: miękka
Format: 14,5 x 20,5 cm
Liczba stron: 159
Rok wydania: 1990
ISBN: 83-222-0679-1

18,00 zł (brutto) 17,14 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

UWAGA - egzemplarz wycofany z obiegu bibliotecznego.
------------------------------------------------------------------------------------------

Powieść sensacyjno-przygodowa, której akcja rozgrywa się w czasach zasiedlania słabo zaludnionych obszarów południowej Florydy. Głównym bohaterem książki jest Roger Payne — młody, żądny przygód Amerykanin, który od towarzystwa zajmującego się sprzedażą terenów na Florydzie zakupuje 100 akrów ziemi. A ponieważ pragnie swą posiadłość jak najszybciej zobaczyć, udaje się na rekonesans. Już w drodze, na statku dowiaduje się, że wraz z wieloma innymi ludźmi padł ofiarą sprytnej szajki oszustów, która zamiast rzekomo urodzajnej prerii sprzedawała łatwowiernym i skuszonym niewysoką ceną nabywcom dżunglę i bagna.

Roger dotarłszy wraz z przyjacielem do swych ziem, nie zrażony tym, że są zalane wodą - decyduje się na nich pozostać, osuszyć je i zagospodarować. Jednak jego zamysły napotykają opór potężnej, dobrze zorganizowanej bandy, która za wszelką cenę pragnie zniechęcić intruza i wygnać go z zajmowanych terenów. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie, bo Roger - jednostka silna i odważna - nie daje się przepędzić i z garstką oddanych mu ludzi broni swego stanu posiadania.

Jak to bywa w tego rodzaju powieściach - i w tej dobro zatriumfuje nad złem. Payne zwycięży, zyska miłość pięknej córki senatora, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia, ponadto rozwikła tajemnicę: dlaczego Garman, człowiek bogaty i wpływowy, z pomocą różnych typów spod ciemnej gwiazdy tak mocno broni tych mało atrakcyjnych - wydawałoby się - terenów. Sensacyjna fabuła trzyma czytelnika w ciągłym napięciu, wątek miłosny uatrakcyjnia ją i w dodatkowo komplikuje.

Y3-842
Używane
Autor
Henry Oyen
Oprawa
miękka
Format
14,5 x 20,5 cm
Liczba stron
159
Rok wydania
1990
ISBN
83-222-0679-1
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje