Żagle na masztach
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Żagle na masztach (antykwariat)

Autor: Ludwig Turek
Tłumaczenie: Wanda Jeżewska i Maria Karpowicz
Okładka: miękka
Format: 14,50 x 20,50 cm
Liczba stron: 231
Rok wydania: 1955

12,00 zł (brutto) 11,43 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

UWAGA - egzemplarz wycofany z obiegu bibliotecznego. Wyrwana i przyklejona strona tytułowa książki. Popisana mapa na ostatnich strnach
------------------------------------------------------------------------------------------

"Niełatwa była droga, jaką obrałem, aby udać się na Riwierę Francuską. Z lipska dostałem się przez Hamburga do Leningradu i Moskwy. Zrobiono mi tam na zamówienie łódź o powierzchni żagli piętnaście metrów kwadratowych i popłynąłem nią przez Wołgę, Don, Morze Czarne oraz Morze Śródziemne wzdłuż włoskich wybrzeży aż do Francji.
Gdy przynosi się komuś złą wiadomość, mówi się często: Usiądź, abyś się nie przewrócił, bo muszę powiedzieć ci coś strasznego". Co do mnie to usiadłem w uroczym otoczeniu, w cieniu palm w Nicei, aby usłyszeć rzecz najpotworniejszą, jaką kiedykolwiek można było obwieścić ludzkości: "Hitler u władzy!".
Był to 1 lutego 1933 roku. Z nicejskiego Parku Króla Alberta Pierwszego snuł się po bulwarach, aż hen ku morzu, ciężki zapach róż"

Z3-846
Używane
Autor
Ludwig Turek
Oprawa
miękka
Tłumaczenie
Wanda Jeżewska i Maria Karpowicz
Format
14,50 x 20,50 cm
Liczba stron
231
Rok wydania
1955
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje