Migdałowa Zjawa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Migdałowa Zjawa

Autor: Endru Atros
Okładka: miękka
Format: 15 x 21 cm
Liczba stron: 240
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-939569-6-8

35,00 zł (brutto) 33,33 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Wszyscy znają historię „Kurska”, rosyjskiego supernowoczesnego, atomowego okrętu podwodnego, który zatonął 12 sierpnia 2000 roku, około 100 mil od bazy marynarki wojennej w Murmańsku. Zginęła wówczas cała załoga oraz wizytujący okręt oficerowie sztabu Floty Północnej. Co czuli i o czym myśleli marynarze, którzy byli uwięzieni w jego stalowym korpusie?
Tego nigdy się nie dowiemy.
W katastrofie kanadyjskiego okrętu podwodnego część marynarzy przeżyła, a polscy ratownicy, którzy walczyli o ich życie przedstawią nam historię akcji ratowniczej. Historię, która będzie miała swój dalszy ciąg na kanadyjskiej ziemi. Tam miłość i uczucia przeplatają się z wielką zagadką tajemniczego podwodnego urwiska skalnego.
Historia tego okrętu w pewnej części oparta jest na faktach.

C6-824
Nowy
Autor
Endru Atros
Oprawa
miękka
Format
15 x 21 cm
Liczba stron
240
Rok wydania
2015
ISBN
978-83-939569-6-8
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.