Statkiem po marzenia
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Statkiem po marzenia

Autor: Endru Atros
Okładka: miękka
Format: 15 x 21 cm
Liczba stron: 132
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-939569-6-8

30,00 zł (brutto) 28,57 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Książka "Statkiem po marzenia" to beletrystyczna forma prozy pokazująca ciekawe miejsca, zabytki czy atrakcje, które warto zwiedzić i miejsca w których powinno się być. Takie żonglowanie formą łączącą przewodnik z fabułą czyni książkę dostępną dla każdej grupy potencjalnych czytelników. Zbeletryzowany Przewodnik Szlaków Wodnych jakie pokonują statki Żeglugi Ostródzko - Elbląskiej jest wart poznania i przyczyni się do skorzystania z takiej formy zwiedzania Mazur Zachodnich jaka ukazana jest w książce.

...A gdy zechcesz zobaczyć piękno Mazur Zachodnich wejdź na pokład statku i popłyń szlakiem wodnych marzeń tak jak ten młody entuzjasta morskich przygód kadet Akademii Morskiej w Gdyni, który zaczyna pracę na statkach Żeglugi Śródlądowej, żeby zdobyć wiedzę i praktykę na tych mniejszych odpowiednikach morskich kolosów. Jego niczym nie skrępowane spojrzenie na wodne szlaki jakie przemierza na statkach przenosi go w świat jeziornych basni, przeplatanych zadarzeniami z codziennych rejsów.
Piękna Monika i obraz Wodnej Pani władczyni jeziornych nimf, skrywa tajemnice czasów młodości ich rodziców. Czy rodzące się miedzy nimi uczucie przyczyni się do odkrycia tajemnicy jaką skrywa obraz?

C6-825
Nowy
Autor
Endru Atros
Oprawa
miękka
Format
15 x 21 cm
Liczba stron
132
Rok wydania
2015
ISBN
978-83-939569-6-8
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.