Skarb Rycerzy Białej Róży
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Skarb Rycerzy Białej Róży

Autor: Endru Atros
Okładka: miękka
Format: 15 x 21 cm
Liczba stron: 158
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-939569-2-0

30,00 zł (brutto) 28,57 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Każda miejscowość nawet ta najmniejsza może pochwalić się jakąś ciekawą historią. Ma ją też i Marwałd – mała wieś na Mazurach. Trzeba ją tylko odkurzyć i przenieść na kartki książki tak, aby dzieci chciały po nią sięgnąć i przeczytać.
Bohaterka książki mała Asia oglądając z okna swojego domu przemarsz rycerzy jadących na koniach do niedalekiego Grunwaldu zainteresowała się tymi zamierzchłymi czasami. Stary kościół pamiętający czasy Krzyżaków, kamienny mur wokół niego i obok zasypana studnia, to miejsca kryjące stare tajemnice.
Rycerze Białej Róży uciekając po przegranej bitwie pod Grunwaldem pozostawili po sobie tajemnicze znaki i rysunki wyryte na kamieniach muru. Co one znaczą i jakie skrywają tajemnice?
Co łączy Marwałd z egipskim grobowcem w Deir el-Bahari? - To zadanie jakie mają do rozwiązania dzieci, które przypadkowo odkryły tajemnicze znaki pisane w nieznanym dla nich języku.
Nie jest to takie łatwe i wiąże się z wieloma niebezpiecznymi wyprawami. Jak dzieci sobie poradzą i co odkryją dowiecie się czytając tą książkę.

C6-826
Nowy
Autor
Endru Atros
Oprawa
miękka
Format
15 x 21 cm
Liczba stron
158
Rok wydania
2015
ISBN
978-83-939569-2-0
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.