Jak się raz zacznie...
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Jak się raz zacznie...

Autor: Ziemowit Barański
Okładka: miękka
Format: 16,5 x 23,5 cm
Liczba stron: 329
Rok wydania: 2021
ISBN: 978-83-960089-0-9

45,00 zł (brutto) 42,86 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Ze "Słowa od wydawcy"

  Kapitana Ziemowita Barańskiego poznałem latem 1988 roku podczas obozu eliminacyjnego do Międzynarodowej Szkoły Pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego. Pod jego doświadczonym okiem ukończyłem wtedy kurs żeglarza jachtowego i szczęśliwie zakwalifikowałem się na rejs Pogorią.
  Spędziliśmy wspólnie prawie pół roku na pokładzie, gdzie Kapitan był pierwszym oficerem, a ja byłem w jego wachcie. Był nie tylko moim oficerem, ale zastępował nam wszystkim ojca podczas długiego okresu poza domem.
  Do dziś pamiętam wrażenie, jakie na mnie wówczas zrobił. Po pierwsze: wspaniały, ciepły i niesłychanie spokojny człowiek, dla którego żadna sytuacja nie była nie do opanowania. Po drugie: żeglarz z przeogromnym doświadczaniem, dzięki któremu czuliśmy się bezpiecznie nawet w ekstremalnych warunkach na oceanie – na przykład szyjąc żagle w okolicach przylądka Horn, czego nie da się zaliczyć do najlżejszych zajęć. A niewzruszony Ziemowit Barański w chwilach względnej ciszy na morzu zabierał potrzebne materiały i spokojnie, metodycznie zszywał to, co pozostało z naszego ożaglowania – jakby to była najzwyklejsza czynność pod słońcem…
  Mieliśmy wiele okazji do wspólnej pracy i zabawy. Już wtedy z ogromnym zainteresowaniem słuchaliśmy morskich (i nie tylko) opowieści Kapitana Ziemowita, z których każda niosła jakąś praktyczną naukę.
  Z biegiem lat rosła grupa ludzi, którym Kapitan Ziemowit i jego życiowy dorobek jest bardzo bliski. Postanowiliśmy więc umożliwić poznanie tych opowieści szerszemu gronu. Efektem jest książka, którą właśnie trzymasz w ręku."

"Jak się raz zacznie..." to blisko 80 historii, anegdot i morskich opowieści kpt. Ziemowita Barańskiego, z różnych czasów, mórz i pokładów.


B4-2510
Nowy
978-83-960089-0-9
Autor
Ziemowit Barański
Oprawa
miękka
Format
16,5 x 23,5 cm
Liczba stron
329
Rok wydania
2021
ISBN
978-83-960089-0-9
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje