Mysi domek Sam i Julia w porcie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Mysi domek Sam i Julia w porcie

Opracowanie: Karina Schaapman
Sfotografował:
Allard Bovenberg
Tłumaczenie:
Jędryas Jadwiga
Okładka: twarda
Format: 26,5 x 30 cm
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2023
Literatura dla dzieci do lat 6

35,00 zł (brutto) 33,33 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Sam i Julia odwiedzają w porcie dziadka marynarza. Ile rzeczy można tam zobaczyć i zrobić! W dodatku właśnie trwa wyścig łódek. Wujek Jan – złota rączka – uczy Sama i Julię, jak zbudować łódź ze starych butelek i drewna. Jednak w czasie wyścigu nie wszystko idzie jak po maśle. Na szczęście Julia nigdy się nie poddaje, a Sam zawsze znajduje dobre rozwiązanie. Tylko czy uda im się jeszcze wygrać zawody?
To już piąta książka przedstawiająca życie w Mysim Domku. Tym razem zachwycająca makieta przedstawia wszystkie zakamarki mysiego portu i w barwny sposób opowiada o portowych obyczajach.

-------------------------------------------------------------------------

Mysi Domek jest projektem Studia Schaapman, zbudowanym jako tło dla przygód Sama i Julii. Mysi Domek powstał z kartonowych pudel i papier mâché. Do wykonania jego wnętrz wykorzystano również bardziej zaskakujące elementy, takie jak patyczki od lodów, kartony po mleku, koraliki, skrawki tkanin i najróżniejsze inne materiały. W skład Mysiego Domku wchodzą liczne budynki, ulice, magazyny, a nawet wesołe miasteczko i port; to mały odrębny świat, w którym Sam i Julia spotykają sąsiadów, poznają stare rzemiosła i przeżywają ekscytujące przygody.

Jeśli ta książka zainspirowała Cie do zbudowania własnego Mysiego Domku, odwiedź stronę internetowa http://www.mysidomek.pl, na której możesz obejrzeć krótkie filmy z podpowiedziami, jak się do tego zabrać. Możesz tez śledzić fanpage Mysiego Domku na Facebooku i kanał na YouTubie!

D1-257
Nowy
978-83-8008-504-6
Oprawa
twarda
Format
26,5 x 30 cm
Liczba stron
64
Rok wydania
2023
ISBN
978-83-8008-504-6
Opracowanie
Karina Schaapman
Autor zdjęć
Allard Bovenberg

Sam i Julia
W szkole
Dziadek marynarz
Na pokładzie
Targ rybny
Stocznia
Kapitanat portu
Wujek Jan - złota rączka
Budowa łódki
Powrozownia
Magazyn kukurydzy
Wyścig
Ceremonia przyznania nagród
Powrót do domu
Posłowie

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje