41 dni nadziei
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

41 dni nadziei

Autor: Tami Oldham Ashcraft, Susea McGearhart
Tłumaczenie: Piotr Budkiewicz
Okładka: miękka
Format: 13.5 x 20.5 cm
Liczba stron: 240
Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-245-8319-5

29,90 zł (brutto) 28,48 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Książkę tworzą wspomnienia autorki z dramatycznego rejsu z Tahiti do Kalifornii, podczas którego sztorm zamienił się w huragan. Bohaterka traci partnera, maszty ulegają złamani, uszkodzone są silnik i radionadajnik. Pozostaje tylko wola przeżycia i nadzieja...

Jest rok 1983, dwójka młodych żeglarzy Młodzi żeglarze Tami Oldham i jej narzeczony Richard Sharp zostają wynajęci, aby przeprowadzić jacht z Tahiti do San Diego w Kalifornii. W połowie mierzącej około 3600Mm drogi przez Pacyfik para trafia w sam środek potężnej burzy tropikalnej (huraganu Raymond). Gigantyczne fale i wiatr o prędkości ponad 250 km/h niemal roztrzaskują jacht. Richard zostaje ciężko ranny, a Tami próbuje uratować ich oboje.

Na podstawie książki powstał film z Shailene Woodley i Samem Clafinem w rolach głównych.

B4-1839
Nowy
978-83-245-8319-5
Oprawa
miękka
Tłumaczenie
Piotr Budkiewicz
Format
13.5 x 20.5 cm
Liczba stron
240
Autorzy
Tami Oldham Ashcraft, Susea McGearhart
Rok wydania
2018
ISBN
978-83-245-8319-5

Tami Oldham Ashcraft wciąż jest zapaloną żeglarską. Przepłynęła już ponad 50 tysięcy mil, ma licencję kapitana jednostek o wyporności do 100 ton. Wiedzie szczęśliwe, spokojne życie z mężem i rodziną we Friday Harbor na wyspie San Juan, w stanie Waszyngton.

Susea McGearhart jest pisarką i żegluje od ponad 20 lat.

Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje