Polityka Federacji Rosyjskiej w regionie Morza Bałtyckiego
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Polityka Federacji Rosyjskiej w regionie Morza Bałtyckiego

Autor: Halina Bukowiecka
Okładka: miękka
Format: 15,5 x 22,5 cm
Liczba stron: 336
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7780-524-4

42,00 zł (brutto) 40,00 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Region Morza Bałtyckiego jest jednym z rzadziej analizowanych kierunków polityki Rosji, mimo że znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie tego kraju i od wieków pełni rolę rosyjskiego "okna na Zachód". Temat relacji Rosji z państwami tego regionu najczęściej pojawia się w kontekście jej stosunków z Zachodem czy "bliską zagranicą". Z drugiej strony w ostatnich latach szczególnego znaczenia w basenie Morza Bałtyckiego nabrała współpraca regionalna, która skłania do postrzegania tego obszaru jako pewnej całości. W książce przedstawiono znaczenie Bałtyku i kierunku bałtyckiego w polityce zagranicznej Rosji, omówiono założone cele, środki stosowane do ich realizacji oraz efektywność i charakter rosyjskich działań w tym regionie.
Recenzowana praca porusza rzadko opisywany kierunek w polityce zagranicznej Rosji, co czyni z niej ważne uzupełnienie literatury przedmiotu. W przystępny i przejrzysty sposób prezentuje specyfikę działań Rosji w regionie Morza Bałtyckiego, wnosząc równocześnie istotny wkład w badania nad regionalizmem bałtyckim.
Z recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Leonarda Łukaszuka

00-434
Nowy
Autor
Halina Bukowiecka
Oprawa
miękka
Format
15,5 x 22,5 cm
Liczba stron
336
Rok wydania
2012
ISBN
978-83-7780-524-4
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.