Jachting Zatoki Gdańskiej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Jachting Zatoki Gdańskiej

Autor: Antoni F. Komorowski
Okładka: twarda foliowana
Format: 21,5 x 30,5 cm
Liczba stron: 176
Rok wydania: 2007
Wydanie: I
ISBN: 978-83-60584-07-1

82,95 zł (brutto) 79,00 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Monografia ta wydana w świetnej oprawie edytorsko-graficznej, bogato ilustrowana, po raz pierwszy w ujęciu już historycznym, ukazuje jak rozwijało się żeglarstwo nad Zatoką Gdańską, poczynając od początkowych lat 20 poprzedniego wieku, aż po dni teraźniejsze. Przede wszystkim koncentruje się wokół spraw związanych z rozwojem infrastruktury żeglarskiej, czyli portów, przystani jachtowych, ich różnymi projektami, remontami, przebudową i modernizacją, w mniejszym jednak stopniu historią klubów, opisami jachtów, regat, czy rejsów, bowiem kwestie te niewątpliwie zasługują na osobną monografię. Sam autor tej monografii od siebie wprost objaśnia, iż prezentuje ona przystanie żeglarskie i porty Zatoki Gdańskiej, których infrastruktura była przyjazna żeglarzom, a więc zapoznaje - z konieczności - z krótką historią rozwoju takich portów, jak Górki Zachodnie, Jastarnia, Hel, Puck, Władysławowo. Oddzielną analizą autor objął Basen Żeglarski w Gdyni, przystanie żeglarskie Gdańskie oraz projekty mariny w Sopocie. Najwięcej jednak miejsca autor Antoni F. Komorowski poświęcił temu, jak w Gdyni wraz z powstającym w niej portem handlowym rodziły się projekty budowy Domu Żeglarza Polskiego, projekty budynku i jego przeznaczenia, losy tegoż Domu po wojnie, jak wreszcie przebiegała odbudowa nabrzeży Basenu Żeglarskiego i późniejszy dalszy rozwój, po czas obecny. Czytelników monografii z pewnością zainteresują i kolejne jej rozdziały, bardziej szczegółowo traktujące o porcie i bazie żeglarskiej w Pucku i portach - przystaniach jachtowych na Półwyspie Helskim, jak również w Gdańsku, zwłaszcza gdy chodzi o Narodowe Centrum Żeglarstwa AWFiS.

B1-72
Nowy
Autor
Antoni F. Komorowski
Oprawa
twarda, foliowana
Format
21,5 x 30,5 cm
Liczba stron
176
Rok wydania
2007
ISBN
978-83-60584-07-1
Wydanie
I
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.