Z zaułka wspomnień
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Oczekiwanie na dostawę

Z zaułka wspomnień

Autor: Aleksander Hubert Walczak
Okładka: twarda
Format: 17.5 x 25 cm
Liczba stron: 479
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-60584-46-0

63,00 zł (brutto) 60,00 zł (netto)
Brutto
block Oczekiwanie na dostawę

Godzi się tu choć w skrócie przypomnieć, że np. mając za sobą studia wpierw na Wydziale Nawigacyjnym Oficerskiej Szkoły Marynarki Wojennej, służbę zawodową w tejże Marynarce m.in. jako pełniący funkcję Flagowego Nawigatora Floty, pierwszego dziekana Wydziału Nawigacji i Łączności Wyższej Szkoły Marynarki Wojennej, a także pracę dydaktyczną w cywilnym, ale średnim szkolnictwie morskim oraz na statkach armatorów rybackich i PMH. Aleksander H. Walczak brał aktywny udział (obok m.in. kpt. ż. w. Daniela Dudy, profesorów Jerzego W. Doerffera, Kazimierza Kopeckiego) w Komisji ds. Wyższych Szkół Morskich, powołanej 31 lipca 1967 r. Skutkiem działania tej Komisji doszło do utworzenia na początku 1969 roku dwóch Wyższych Szkół Morskich, jednej w Gdyni, drugiej w Szczecinie, w której pierwszym dziekanem Wydziału Nawigacyjnego został właśnie A. H. Walczak, dodajmy - od grudnia 1966 r. kapitan żeglugi wielkiej. Będzie potem pełnił jeszcze stanowisko prorektora i dwukrotnie rektora szczecińskiej WSM, zostanie też członkiem Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, stałym przedstawicielem Polski przy Międzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO) w Londynie, wykładowcą w Światowym Uniwersytecie w Malmö. Swą społeczną aktywność zaznaczył również w takich organizacjach, jak: w Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Szczecina (przewodniczył nim w latach 1991-1996), w Towarzystwie Wiedzy Powszechnej, w Szczecińskim Klubie Kapitanów Żeglugi Wielkiej. Na uwagę zasługuje dorobek naukowy autora wymieniony na wstępie książki, na który składa się ponad 250 publikacji (w tym monografii i skryptów, tematycznie związanych z głównym nurtem jego zainteresowań badawczych - bezpieczeństwem żeglugi...). Wypromował 7 doktorów oraz ponad 400 magistrów inżynierów...

A5-769
Nowy
Autor
Aleksander Hubert Walczak
Oprawa
twarda
Format
17.5 x 25 cm
Liczba stron
479
Rok wydania
2014
ISBN
978-83-60584-46-0
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.