Pływy i prądy pływowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pływy i prądy pływowe

Autorzy: Kazimierz Skóra, Bernard Wiśniewski
Okładka: twarda
Format: 17 x 24 cm
Liczba stron: 234
Rok wydania: 2014
Wydanie: IV uzupełnione
ISBN: 978-83-89901-19-4

88,00 zł (brutto) 83,81 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Jedna z nielicznych, jeśli nie jedyna pozycja na polskim rynku wydawniczym opisująca w sposób wyczerpujący zjawisko pływów. Zarówno geneza powstawania pływów, ich charakterystyka i warianty są opisane w sposób podparty rzetelną dawką fizyki i matematyki.
Poza opisem metodologii korzystania z przepowiedni pływów opisano w sposób wyczerpujący uproszczoną metodę harmoniczną przepowiedni pływów oraz metodę jednakowych wartości pływów.
Fakt, że jest to wydawnictwo uczelni morskiej, adresowane głównie do osób zajmujących się zawodowo nawigacją morską, nie powinien zniechęcać żeglarzy do sięgnięcia po tę wartościową pozycję. Ta książka daje rzadką możliwość poznania pływów „od podszewki”.

J5-108
Nowy
978-83-89901-19-4
Oprawa
twarda
Format
17 x 24 cm
Liczba stron
234
Autorzy
Kazimierz Skóra, Bernard Wiśniewski
Rok wydania
2014
ISBN
978-83-89901-19-4
Wydanie
IV uzupełnione
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje