Greek Waters Pilot
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Greek Waters Pilot

Autor: Rod & Lucinda Heikell
Okładka: twarda
Format: 22 x 30,5 cm
Liczba stron: 568
Język: angielski
Rok wydania: 2022
Wydanie: XIV
ISBN: 978-178679 3362

260,00 zł (brutto) 247,62 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Mapy i locje IMRAY

Greek Waters Pilot jest typowym przewodnikiem żeglarskim, obejmującym cały obszar rozciągający się od Wysp Jońskich, poprzez Morze Egejskie aż do wyspy Rodos i Krety. Zawiera on szczegółowe informacje na temat ponad 450 portów zlokalizowanych w tym regionie.

Mimo, iż niemal wszystkie nowe wiadomości i materiały dotyczą głównie obszaru Wysp Jońskich oraz południowo-wschodniej części Morza Egejskiego, w prezentowanym Państwu wydaniu znajdują się także uaktualnione informacje o każdym z opisywanym regionów. Poprawione i zaktualizowane plany oraz zupełnie nowe fotografie (wśród nich także zdjęcia lotnicze) doskonale uzupełniają warstwę tekstową, skutecznie odświeżając jedenaste wydanie tej publikacji.

Obecność tak wielu szczegółowych informacji w jednym tomie, to niewątpliwie ogromne osiągnięcie i powód, dla którego Greek Waters Pilot uzyskał tytuł niezastąpionego przewodnika dla każdego żeglarza wybierającego się na greckie wody.

„ Fascynujące dygresje i odwołania do mitologii i bogatej historii Grecji są niezwykłym bogactwem, odróżniając ten przewodnik od innych tego typu publikacji. Byłoby wręcz nieprzyzwoicie odwiedzić ten obszar choćby bez odrobiny wiedzy na temat jego wspaniałej przeszłości... a wiedzę tą dostarcza Rod Heikell w swoim przewodniku.”
Royal Cruising Club

„Każdy, kto pływał po wodach Grecji będzie z pewnością wdzięczny Rodowi Heikellowi za stworzenie tej swego rodzaju „biblii” dla wszystkich żeglujących w tym regionie. Jeśli planujesz rejs po wodach Grecji, Heikell będzie dla ciebie nieocenionym źródłem wiedzy... i inspiracji.”
Cruising Association

„... jego przewodnik wyznacza standardy, które winny spełniać wszystkie wydawnictwa tego typu.”
John Goode, Sailing Today

E2-2785
Nowy
978-178673362
Autor
Rod & Lucinda Heikell
Oprawa
twarda
Format
22 x 30,5 cm
Liczba stron
568
Rok wydania
2022
ISBN
978-178679 3362
Wydanie
XIV
Akwen
Morze Jońskie, Morze Egejskie
Język
angielski
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje