Ionian
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ionian

Autor: Rod & Lucinda Heikell
Okładka: miękka
Format: 19 x 24,5 cm
Liczba stron: 278
Język: angielski
Rok wydania: 2020
Wydanie: X
ISBN: 978-178679 1771

150,00 zł (brutto) 142,86 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Mapy i locje IMRAY

Podobnie jak West Aegean oraz East Aegean, przewodnik Ionian zawiera szczegółowe informacje na temat wielu mniejszych portów, przystani i miejsc zakotwiczenia, które nie zostały ujęte w bardziej ogólnych opracowaniach, jak np. Greek Waters Pilot autorstwa Roda Heikella. Prezentowany Państwu przewodnik jest doskonałą pozycją dla żeglarzy, którzy planują krótkie wyprawy, ale jednocześnie pragną odwiedzić jak najwięcej interesujących miejsc i zapoznać się z historią oraz zwyczajami i kuchnią wysp greckich. Ponadto, przewodnik ten zawiera liczne wskazówki nawigacyjne, które znacznie ułatwiają poruszanie się po opisywanym akwenie.

Przewodnik Ionian opisuje wybrzeża i wyspy położone na południe od wyspy Korfu, aż do maleńkiego portu Finakounda na południowym wschodzie oraz do miasta Mesolongion na południowym zachodzie, tak więc prezentowane Państwu wydanie obejmuje nieco większy obszar niż wcześniejsze edycje tej książki. Ósme wydanie zostało uaktualnione i wzbogacone o nowe fotografie i plany, z zaznaczonymi ważniejszymi zmianami, które dokonały się w ciągu ostatnich lat w tym regionie. Ponadto, układ treści i struktura przewodnika zostały zmienione tak, by korzystanie z niego było wygodniejsze. Ionian to pozycja, która powinna znaleźć się na każdym pokładzie.

Rod Heikel to autor, który w swoich przewodnikach łączy rzetelne i jasne informacje na temat nawigacji i innych praktycznych aspektów żeglarstwa z ciekawą narracją, zachęcając do odwiedzenia regionu uznanego za jeden z najpiękniejszych w basenie Morza Śródziemnego.

„Styl pisarski Heikella jest lekki i przyjemny w odbiorze, sprawiając iż przekazywane przez niego informacje na temat historii, geografii oraz mieszkańców są łatwo przyswajalne i szybko zapadają w pamięć.” The Little Ship

„Niniejsza książka jest zarówno praktycznym przewodnikiem żeglarskim, jak i swego rodzaju zbiorem osobistych zapisków autora, który pozostaje pod wpływem nieodpartego uroku wysp greckich. Jest to niezwykle sugestywny autor, a lektura tego przewodnika zachęci do wyprawy w te rejony, nawet tych, którzy już nie raz tam byli." Nautical Magazine

„Warstwa ilustracyjna przewodnika jest oszołamiająco piękna, a każdemu opisowi, nawet najmniejszego portu lub przystani, towarzyszy przejrzysty plan. Komentarze Roda Heikella w bardzo atrakcyjny dla odbiorców sposób dostarczają informacji o historii, zwyczajach, infrastrukturze oraz przepisach prawnych obowiązujących w każdym z opisywanych miejsc.” Cruising Association

E2-583
Nowy
978-1786791771
Autor
Rod & Lucinda Heikell
Oprawa
miękka
Format
19 x 24,5 cm
Liczba stron
278
Rok wydania
2020
ISBN
978-178679 1771
Wydanie
X
Akwen
Morze Jońskie
Język
angielski
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.