The Baltic Sea and Approaches
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

The Baltic Sea and Approaches

Wydawnictwo: Imray
Okładka: twarda
Format: 22 x 30 cm
Liczba stron: 439
Język: angielski
Rok wydania: 2017
Wydanie: IV
ISBN: 978 184623 689 1

290,00 zł (brutto) 276,19 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Mapy i locje IMRAY

Dziewięć państw leżących u wybrzeży Morza Bałtyckiego tworzy niezwykle zróżnicowaną mieszankę kulturową, której można zasmakować żeglując po tym akwenie. Wybrzeże Morza Bałtyckiego to tysiące portów i niezliczona ilość miejsc zakotwiczenia i przystani, a gdyby chcieć opisać je w szczegółach, to powstałaby wielotomowa encyklopedia. Książka, którą Państwu prezentujemy jest zatem pozycją, w której opisano jedynie wybrane lokalizacje. Zawiera ona informacje przydatne żeglarzom zarówno na etapie przygotowywania się do rejsu (przygotowanie jachtu, wybór trasy rejsu, czas jej pokonania, komunikacja itp.), jak i po dopłynięciu do portu, dostarczając praktycznej wiedzy na temat wybranego państwa oraz jego portów i przystani. Tak więc czytelnicy znajdą tu szczegółowe informacje na temat żeglowania po wodach Niemiec, Danii, Szwecji oraz Finlandii, uzupełnione danymi dla wybranych, największych portów wymienionych państw. Z kolei dla Polski, Kaliningradu, Litwy, Łotwy, Estonii i Rosji opisano w szczegółach wiele mniejszych, wartych odwiedzenia portów. Ponadto, dla tych którzy chcą dowiedzieć się więcej i dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę pozycja The Baltic Sea zawiera listę źródeł publikowanych (wraz z informacją o możliwości ich zakupu w każdym z państw) oraz internetowych (ponad 200 stron internetowych) dobranych tak, by dostarczały wiedzy przydatnej zarówno na etapie planowania rejsu, jak i w trakcie żeglugi. Aby ułatwić komunikację oraz korzystanie ze źródeł internetowych w trakcie rejsu, podane zostały informacje na temat internetowych punktów dostępu dla niemal wszystkich ważniejszych portów opisywanego regionu.

Czwarta edycja, stworzona przez zespół członków Royal Cruising Club znacznie różni się od poprzedniego wydania. Przedstawione informacje zostały zaktualizowane i uzupełnione, dodano nowe mapy oraz zdjęcia.

E3-608
Nowy
9781846236891
Oprawa
twarda
Format
22 x 30 cm
Liczba stron
439
Rok wydania
2017
ISBN
978 184623 689 1
Wydanie
IV
Akwen
Morze Bałtyckie
Język
angielski
Wydawnictwo
Imray
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje