Turkish Waters & Cyprus Pilot
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Turkish Waters & Cyprus Pilot

Autor: Rod & Lucinda Heikell
Okładka: twarda
Format: 21,5 x 30,5 cm
Liczba stron: 412
Język: angielski
Rok wydania: październik 2018
Wydanie: X
ISBN: 978 184623 826 0

280,00 zł (brutto) 266,67 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Mapy i locje IMRAY

To już dziesiąte wydanie przewodnika Roda Heikella po wybrzeżach Turcji, obejmującego obszar rozciągający się od Cieśniny Bosfor aż do granicy z Syrią i Cyprem. Prezentowana edycja została uzupełniona o informacje zebrane przez autora podczas jego ostatnich rejsów po wodach Turcji i Cypru. Zawiera ona szczegółowe dane na temat nowych portów i przystani jachtowych oraz uaktualnione informacje o miejscach opisywanych w poprzednich wydaniach przewodnika. Dodane zostały nowe mapy i plany, a także fotografie autorstwa samego Roda Heikella, a także doskonałej jakości zdjęcia lotnicze większości głównych portów regionu, co stanowi cenny materiał poglądowy, będący uzupełnieniem dla załączonych planów i map. Niniejsze wydanie posiada także zmienioną część wstępną, w której autor zwraca szczególną uwagę na wszelkie zmiany dróg wodnych, jakie dokonały się w ostatnich latach w opisywanym regionie. Jest to jedyny na rynku anglojęzyczny przewodnik po wodach Turcji i Cypru, który jest nie tylko cennym źródłem informacji dla nawigatorów, ale także przewodnikiem turystycznym, wskazującym warte odwiedzenia miejsca w obu opisywanych krajach.

Spis treści: Przedmowa; Wprowadzenie; Informacje ogólne; Informacje techniczne; 1. Od Dardaneli do Istambułu; 2. Wyspy Eolskie; 3. Wybrzeże Jońskie; 4. Wyspy Kanaryjskie; 5. Wybrzeże Licyjskie; 6. Wybrzeża Pamphylian i Cylicyjskie; 7. Kastellorizon; 8. Cypr; 9. Morze Czarne; Załączniki

„Wszechstronny oraz przejrzysty - żaden jacht nie powinien wypłynąć na wody wschodniej części Morza Śródziemnego bez tego doskonałego przewodnika.” - Yachting Monthly

„Przepiękne zdjęcia tureckiego wybrzeża w połączeniu z opisami portów i ich historii sprawia, iż niniejsza książka to lektura, którą czyta się jednym tchem przy popołudniowej kawie, ale jest to także narzędzie pracy każdego nawigatora.” - Cruising (Cruising Association)

„... pozycja obowiązkowa dla każdego, kto żegluje po tych wodach.” - The Little Ship

„Doskonała książka, którą można uznać za jedną z najlepszych na rynku przewodników żeglarskich. Zawiera najważniejsze informacje na temat przystani, portów oraz ich wyposażenia.” - Royal Naval Sailing Association

„Gdybym miał wybrać jedną książkę, którą zabiorę na bezludną wyspę, byłby to właśnie ten przewodnik Roda Heikella.” - Michael Buerk, Yachting Monthly

F1-670
Nowy
9781846238260
Oprawa
twarda
Format
21,5 x 30,5 cm
Liczba stron
412
Autorzy
Rod & Lucinda Heikell
Rok wydania
2018
ISBN
978 184623 826 0
Akwen
Morze Śródziemne
Język
angielski
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje