Italian Waters Pilot
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Italian Waters Pilot

Autor: Rod & Lucinda Heikell
Okładka: twarda
Format: 22 x 30,5 cm
Liczba stron: 514
Język: angielski
Rok wydania: 2024
Wydanie: XI
ISBN: 978-1786794857

280,00 zł (brutto) 266,67 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Mapy i locje IMRAY

Italian Waters Pilot jest jedynym jednotomowym przewodnikiem po wodach Morza Tyrreńskiego oraz wodach oblewających Sardynię, Sycylię, Półwysep Apeniński oraz Maltę.
Jest to już dziesiąte uaktualnione wydanie tej publikacji. Przewodnik zawiera wiele nowych i poprawionych planów, a autorzy dołożyli wszelkich starań, by jak najdokładniej zbadać każdy szczegół zagospodarowania i infrastruktury dostępnej w opisywanych przez siebie portach.
Niniejsza publikacja dostarcza również zaktualizowanych informacji szczegółowych, dotyczących najnowszych przepisów i regulacji obowiązujących na włoskich wodach. Przewodnik Italian Waters Pilot to niezastąpione narzędzie i pomoc dla każdego żeglarza, poruszającego się po tej części Morza Śródziemnego.

Przewodnik rekomendowany przez Royal Cruising Club oraz The Cruising Association.

Rod doskonale zna opisywane przez siebie obszary i ta wiedza przekłada się na niezwykle wysoką jakość publikacji jego autorstwa, które nie dość że dostarczają niezbędnych informacji, to jeszcze podane są w przystępny dla czytelnika sposób.
Cruising Association

Uważany przez wielu za podstawowe źródło informacji dla wszystkich poruszających się po wodach południowych i zachodnich wybrzeży Francji.
Multihull International

Niniejsza książka jest lekturą obowiązkową dla każdego, kto chce żeglować po Morzu Śródziemnym i cieszyć się w pełni przepięknym włoskim wybrzeżem i licznymi wyspami tego akwenu, dostarczając rzetelnych informacji, uzupełnionych barwnymi fotografiami oraz szczegółowymi rycinami i mapami.
Amazon

F1-881
Nowy
978-1786794857
Autor
Rod & Lucinda Heikell
Oprawa
twarda
Format
22 x 30,5 cm
Liczba stron
514
Rok wydania
2024
ISBN
978-1786794857
Wydanie
XI
Akwen
Morze Śródziemne
Język
angielski
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje