Pakiet 20 x Patent sternika motorowodnego - kompendium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-30%Pakiet

Pakiet 20 x Patent sternika motorowodnego - kompendium

Pakiet przygotowany z myślą o firmach i organizacjach, które zajmują się szkoleniami żeglarskimi i motorowodnymi.

742,00 zł (brutto) 1 060,00 zł -30% 603,25 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Pakiet przygotowany z myślą o firmach i organizacjach, które zajmują się szkoleniami żeglarskimi i motorowodnymi.

Od autorów...

Z niezmierną satysfakcją przekazujemy Szanownym Czytelnikom opracowany przez nas podręcznik stanowiący pomoc w uzyskaniu kompetencji potrzebnych do bezpiecznego prowadzenia jachtów motorowych. Przyswojenie wiadomości tu zawartych powinno pomóc w skutecznym zdaniu egzaminu na patent sternika motorowodnego.

Opracowując niniejszą książkę dołożyliśmy starań aby wiedza w niej zawarta była kompletna oraz odpowiadała aktualnym wymaganiom egzaminacyjnym określonym w Rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9.04.2013 r. „w sprawie uprawiania turystyki wodnej” (Dz.U. Poz 460 z dnia 16.04.2013) na patent sternika motorowodnego.

Kolejność rozdziałów w książce odpowiada kolejności zagadnień wymaganych na egzaminie i zapisanych w rozporządzeniu. Taki porządek ma, w naszym zamyśle, ułatwić odnajdywanie poszukiwanych tematów.

W celu uzupełnienia i powtórzenia wiedzy przed przystąpieniem do egzaminu polecamy pozycję „404 - Testy przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego”.

Życzymy przyjemnej lektury i trzymamy kciuki za przystępujących do egzaminów.

Tomasz Cieślar, Piotr Kowalski

PA-G3-1768
Nowy
978-83-940238-1-2
Autorzy
Tomasz Cieślar, Piotr Kowalski
ISBN
978-83-969226-0-1
Ilość książek w pakiecie
20
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje