Myślanki o piratach
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Myślanki o piratach

Autorzy: Joanna Ligęza, Weronika Piotrowska, Witold Ligęza
Okładka: miękka
Format: 22 x 22 cm
Liczba stron: 32
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-62755-32-5

23,00 zł (brutto) 21,90 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Seria Myślanki to książki dla dzieci pomagające rozwijać myślenie, przydatne w kreatywnej zabawie i zachęcające do twórczego przyglądania się światu. Książka opracowana jest specjalistów, psychologów i pedagogów, z Grupy Edukacyjnej "Kangur".

W "Myślankach o Piratach" dzieci przeżywają pirackie przygody, stają się poszukiwaczami skarbów, geografami, nurkami, rysownikami i malarzami. Znajdziemy tutaj nietypowe zagadki, zadania dla wyobraźni oraz zabawy plastyczne. Maślanki to książka, w której można twórczo działać: wymyślać, tworzyć historie i bawić się słowami, transformować, rysować i kolorować, a nawet skakać, tupać i tańczyć!

"Myślanki o Piratach" to dużo więcej niż kolorowanki. Książka ta ma pomóc dzieciom rozwijać sprawność myślenia i używać wyobraźni w zabawie. Książka ma stymulować kreatywność i zachęcać do rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia. Ma ona dawać dzieciom w różnym wieku radość z samodzielnego działania i odkrywania, a rodzicom możliwość współuczestniczenia w rozwijaniu myślenia dzieci.

F6-236
Nowy
Oprawa
miękka
Format
22 x 22 cm
Liczba stron
32
Autorzy
Joanna Ligęza, Weronika Piotrowska, Witold Ligęza
Rok wydania
2012
ISBN
978-83-62755-32-5
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje