Zabezpieczenie nawigacyjno - hydrograficzne działalności ludzkiej na morzu. Część I. Systemy bezpieczeństwa i ochrony żeglugi
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Zabezpieczenie nawigacyjno - hydrograficzne działalności ludzkiej na morzu. Część I. Systemy bezpieczeństwa i ochrony żeglugi

Autorzy: Zdzisław Kopacz, Wacław Morgaś
Okładka: miękka
Format: 17 x 24,5 cm
Liczba stron: 289
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-941087-8-6

46,00 zł (brutto) 43,81 zł (netto)
Brutto
check w magazynie

Celem niniejszego podręcznika jest przedstawienie problematyki nawigacyjnej i hydrograficznej związanej z wytwarzaniem informacji nawigacyjno-hydrograficznej na potrzeby jednostek pływających operujących na morzu. Autorzy zdecydowali się omówić tematykę zabezpieczenia nawigacyjno-hydrograficznego (ZNH) w sposób ogólny, dlatego pominęli zagadnienia dotyczące rozwiązywania problemów z zakresu ZNH realizowanych dla poszczególnych zadań. 
Kolejne rozdziały poświęcone zostały takim zagadnieniom jak: charakterystyka nawigacji morskiej w działalności ludzi na morzu; zabezpieczenie nawigacyjno-hydrograficzne; żegluga morska (rozwój, struktura i zarządzanie); bezpieczeństwo morskie; infrastruktura nawigacyjna; projektowanie systemu ZNH. Publikacja zawiera ponadto trzy załączniki, które dotyczą kolejno: struktury prawa bezpieczeństwa morskiego, publikacji IALA na temat VTS oraz urządzeń nawigacyjnych dla statków odbywających podróże międzynarodowe.

D1-1602
Nowy
Rodzaje dostawy

Dostawa

Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.
Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każda wysyłka zagraniczna jest wyceniana indywidualnie.

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania na naszym koncie płatności za zamówienie.
Zamówienia pobraniowe oraz złożone i opłacone (Przelewy 24) do godziny 12:00 dnia roboczego zostaną wysłane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

W przypadku przelewów tradycyjnych za godzinę opłacenia uznaje się godzinę zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

ORLEN paczka

ORLEN paczka

Jeden z najtańszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - z reguły kiosku RUCHu.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki, konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przewoźnik gwarantuje dostawę do wybranego punktu odbioru w czasie do 5 dni roboczych od dnia wysyłki.

PACZKOMATY INPOST

PACZKOMATY INPOST

Jeden z najtańszych i najszybszych sposobów dostawy zamówionego towaru. Odbiór odbywa się we wskazanym przez zamawiającego punkcie odbioru - paczkomacie inpost.

Aby skorzystać z tej formy wysyłki konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego odbiorcy przesyłki, gdyż na wskazany numer telefonu przewoźnik wysyła w formie wiadomości SMS kod konieczny do odbioru paczki.

Przesyłka z reguły trafia do paczkomatu odbiorcy w następnym dniu roboczym po dniu wysyłki.

Poczta Polska

Poczta Polska

Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy zamówienia jako listy polecone priorytetowe lub paczki (paczka priorytetowa, paczka ekonomiczna, Kurier 48).
Koszt przesyłki zależy od ilości zamówionych produktów, ich masy i gabarytów.

Przesyłki ekonomiczne

Najtańsze są przesyłki ekonomiczne, niestety czas doręczenia jest w tym przypadku najdłuższy. Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to 3 dni robocze po dniu nadania.

Przesyłki priorytetowe

Zdecydowanie lepszą opcją jest przesyłka priorytetowa. W tym przypadku Poczta Polska deklaruje, że przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania.

Kurier DHL

DHL Parcel Polska

Jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów dostawy bezpośrednio pod wskazany adres (door-to-door).

Przewoźnik gwarantuje dostawę do końca następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień wysyłanych w piątek – będzie tym dniem poniedziałek.

Może także Cię zainteresuje